Nowości

Kurs Rysunku od Podstaw już w najbliższy poniedziałek!

Witajcie, Miło mi poinformować o nadchodzącej premierze najnowszego kursu na eduweb.pl – tym razem będzie to Kurs Rysunku od Podstaw, który ukaże się już w najbliższy…

Witajcie,

Miło mi poinformować o nadchodzącej premierze najnowszego kursu na eduweb.pl – tym razem będzie to Kurs Rysunku od Podstaw, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 20 lutego!

Jeśli chciałbyś w przyszłości zostać koncept artystą lub profesjonalnym ilustratorem, zanim opanujesz sztukę Digital Paintingu, na początku musisz nauczyć się podstaw rysunku z wykorzystaniem jedynie ołówka i kartki papieru. Ten kurs to doskonały start dla każdego przyszłego artysty – pomoże Ci w opanowaniu najważniejszych technik, które później pozwolą tworzyć niesamowite prace. Podczas wielu ćwiczeń praktycznych popartych solidną dawką wiedzy teoretycznej nauczysz się jak dobrać odpowiednie narzędzia i kreatywnie podejść do danego tematu.

Podczas kursu pokażemy Ci tajniki rysunku z obserwacji jak i z wyobraźni oraz podpowiemy jak ustrzec się przed częstymi błędami początkujących. Dzięki tym 5 godzinom materiału obudzisz w sobie kreatywność i przekonasz się, że rysunek jest umiejętnością, której każdy może się nauczyć!

Co znajdziesz w kursie?

  • Rysowanie prostej martwej natury
  • Projektowanie Trolla
  • Projektowanie topora z wyobraźni
  • Technikę ołówka i białej kredki
  • Technikę ProMarkerów
  • Technikę rysowania kredkami
  • Naukę obserwacji przestrzeni
  • Budowanie brył
  • Rysowanie portretu ze zdjęcia

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które nie miały styczności z tą sztuką lub zapomniały już o podstawach. Jeśli chciałbyś nauczyć się rysunku, bo potrzebny jest Ci on w przyszłej lub obecnej pracy, a może po prostu chcesz tworzyć własne szkice – ten kurs jest dla Ciebie!

Uwaga! Na eduweb.pl już wkrótce zaczynamy tydzień poświęconym nauce rysunku i Concept Artu. Od najbliższego poniedziałku 20 lutego do 1 marca zaplanowaliśmy dla Ciebie mnóstwo materiałów i solidną dawkę praktycznej wiedzy związanych z rysunkiem. Sprawdź czego się nauczysz:

20 luty – Kurs Rysunku od Podstaw
22 luty – Darmowy Warsztat – Wprowadzenie do Concept Artu
27 luty – Kurs Concept Art
1 marca – Darmowy Warsztat – Concept Art – Steampunk

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 20 lutego!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności