Nowości

Kurs Sketch – Projektowanie UI już dostępny! Rusza Lato z UX/UI!

Witaj, Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Sketch – Projektowanie UI, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/sketch-projektowanie-ui.html…

Witaj,

Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Sketch – Projektowanie UI, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/sketch-projektowanie-ui.html

Jeśli do projektowania grafiki do tej pory używałeś Photoshopa czy Illustratora, gwarantujemy, że po przerobieniu tego Kursu  bez zbędnej zwłoki od razu będziesz chciał przesiąść się na Sketch’a. To wszechstronna aplikacja, która została stworzona do pracy z grafiką wektorową pod kątem UI. Dzięki niej projektowanie stało się znacznie szybsze i – przede wszystkim – przyjemniejsze, niż kiedykolwiek!

Program wydaje się prosty w obsłudze, jednak pełny jego potencjał tkwi w dogłębnym go poznaniu. Kurs Sketch – Projektowanie UI podzielony jest na dwie części – w pierwszej przekażemy Ci skondensowaną wiedzę w pigułce, poznasz setek ważnych technik i skrótów klawiaturowych oraz trików. W drugiej części z kolei postawiliśmy na samą praktykę  – koncentrujemy się na wykorzystaniu poznanych w teorii technik do zaprojektowania kilku ekranów aplikacji inteligentnego domu. Na koniec wspólnie stworzymy działający prototyp w oparciu o prostą metodę (tzw. Rapid Prototyping) i darmową aplikację Marvel App. Efekt końcowy będziesz mógł wysłać np. z pomocą SMSa na telefon, na którym można będzie go uruchomić.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Ustawienia Interfejsu
  • Przegląd ważnych technik i skrótów
  • Tips & Tricks
  • Eksport grafik
  • Narzędzia wektorowe
  • Kolory, Ikony i Typografia
  • Praca z symbolami
  • Praktyczny Projekt UI

Kurs jest skierowany do wszystkich osób, które są zainteresowane grafiką, projektowaniem interfejsów i równocześnie są użytkownikami Mac’a. Materiał zadowoli nawet osoby bardziej zaawansowane w projektowaniu UI, a także tych z Was, którzy już od jakiegoś czasu korzystają ze Sketch’a.

Trwa Lato z UX/UI  na eduweb.pl!

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX.  Zapisz się pod adresem:  http://latozux.eduweb.pl/

Szczegółowy opis Kursu Sketch – Projektowanie UI i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/sketch-projektowanie-ui.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności