Nowości

Kurs Test Driven Development – Testy Jednostkowe w PHP już wkrótce!

Witaj, już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Test Driven Development – Testy Jednostkowe w PHP. Test Driven Development – zapewne każdy zdaje…

Witaj,

już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Test Driven Development – Testy Jednostkowe w PHP.

Test Driven Development – zapewne każdy zdaje sobie sprawę z tego, że warto go stosować, ale mało kto robi to w praktyce. Mamy rację? Paweł Rekowski, autor kursu i programista PHP z 11 doświadczeniem w branży IT, również we wdrażaniu TDD, pomoże Ci poradzić sobie z częstymi błędami w aplikacjach. Pokaże Ci jak pisać najpierw testy, a później kod. Dzięki niemu zmienisz swoje nastawienie do testów, pozbędziesz się wszystkich wymówek i dowiesz się jak zastosować TDD w praktyce. Paweł pokaże Ci najlepsze techniki oraz strategie, które sprawdzają się w tworzeniu nowych aplikacji.

Co znajdziesz w kursie?

Rozprawimy się z popularnymi wymówkami, które blokują Cię przed pisaniem testów. Poznasz niezbędną teorię, a następnie przygotujemy środowisko do pracy. W trakcie kursu stworzymy prostą grę karcianą – Makao, zaczynając za każdym razem od testów, których w trakcie całego kursu napiszemy wspólnie znacznie ponad 100.

Poznasz workflow TDD, m.in. cykl Red – Green – Refactor, właściwe nazewnictwo oraz metodę 0, 1, N, Exception. Kolejna część kursu będzie poświęcona pracy z Legacy Codem. Zobaczysz, co powoduje, że nikt nie lubi starego kodu i o ile więcej pracy musisz w niego włożyć, by czuć się bezpiecznie. Poznasz również najczęstsze błędy początkujących. To tylko znikoma część informacji, którą znajdziesz w kursie, dlatego po więcej zapraszamy Cię już w poniedziałek!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeśli znasz dobrze język PHP, wiesz, w jaki sposób pisać kod aplikacji, ale nie potrafisz pisać testów lub chcesz robić to lepiej – ten kurs jest dla Ciebie. Nauczysz się tworzyć bezpieczne, wysokiej jakości aplikacje, którym możesz zaufać. Gwarantujemy Ci, że praktyczna wiedza zawarta w tym kursie pozwoli Ci przestać się stresować, że po wdrożeniu znowu coś przestanie działać. Przekonasz się, że da się temu uniknąć!

Premiera kursu już wkrótce! Do zobaczenia w poniedziałek  18 czerwca!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności