Marketing i Biznes

Kurs Tworzenia Startupów wkrótce na eduweb.pl

Witajcie – Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną wakacyjną Premierę na eduweb.pl. Tym razem do Waszej dyspozycji oddamy kurs Tworzenia Startupów, czyli kompendium wiedzy o tym, jak…

Startup strategy
Witajcie –
Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną wakacyjną Premierę na eduweb.pl. Tym razem do Waszej dyspozycji oddamy kurs Tworzenia Startupów, czyli kompendium wiedzy o tym, jak wreszcie zacząć pracę nad własnym Startupem, zamiast o nim jedynie opowiadać.. W kursie dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne do właściwego zaplanowania procesu tworzenia i rozwoju skutecznego biznesu, niezależnie od tego, czy będzie to stricte startup internetowy, czy inny. Wszystko będzie kręciło się wokół testowania. Skoncentrujemy się na poprowadzeniu Cię krok po kroku przez najważniejsze czynności związane z definiowaniem modelu biznesowego i pracy w oparciu o Canvas, określeniu dokładnie grupy docelowej i przetestowaniu tego, czy Twój produkt ma szansę na sukces, dobór właściwych osób do Twojego przedsięwzięcia, jak również sposoby rozliczania, pracę w oparciu o narzędzia analityczne i tworzenie planu biznesowego który zrobi wrażenie na inwestorach i wiele, wiele więcej!
Czego dowiesz się z kursu?

  • Jak zbadać skuteczność Twojego pomysłu
  • Jakich narzędzi użyć w procesie przygotowania Startupu
  • Jak opracować idealny model biznesowy
  • Jak dobierać ludzi do współpracy
  • Jak promować swój Startup
  • Jak znaleźć dofinansowanie i rozmawiać z VC
  • I wiele, wiele więcej!

Autorem tego kursu nie mógł być nikt inny, jak osoba, która rozwija swój własny Startup. Jest nim Paweł Sieczkiewicz – współwłaściciela firmy będącej liderem polskiej telemedycyny i aspirującej do międzynarodowego sukcesu – Telemedi.co. Paweł jest także autorem podcastu www.startuptalks.pl, prowadził także szereg wykładów i prelekcji, w tym na wydarzeniach takich jak TEDx. Przeczytajcie więcej o Pawle na INN Poland. Paweł o Kursie:

„Chciałem w jednym miejscu zebrać punkty, przez które będziesz musiał przejść pracując nad swoim projektem, mając z tyłu głowy myśl, że docelowo ma być to coś dużego.
Pierwszy etap rozwoju projektu jest trudny o tyle, że po każdym kroku, założyciel zadaje sobie pytanie – “co dalej?”
Zebrałem więc te punkty w uporządkowaną całość, której czułem, że mi osobiście brakowało gdy zaczynałem swoje pierwsze projekty.”

Zatem – do usłyszenia już bardzo niedługo podczas premiery Kursu Tworzenia Startupów na eduweb.pl.
Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg
 
 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności