Nowości

Kurs Tworzenia Własnego CMS w PHP już w poniedziałek!

Witajcie, Mam rewelacyjne wiadomości. Już w najbliższy poniedziałek premiera naszego najnowszego kursu PHP – System CMS. Już teraz mogę Wam zdradzić, że to nasz…

Witajcie,

Mam rewelacyjne wiadomości. Już w najbliższy poniedziałek premiera naszego najnowszego kursu PHP – System CMS. Już teraz mogę Wam zdradzić, że to nasz najbardziej zaawansowany materiał na temat PHP. Jednocześnie, to źródło wiedzy unikalne w sieci – jesteśmy pewni, że to jedyny tak kompleksowy materiał na temat tworzenia własnego systemu zarządzania treścią w PHP. Choć kurs powstawał przez długi czas – warto było czekać. Rezultat to ponad 12 godzin(!) wideo szkolenia, w którym stworzysz swój własny CMS od podstaw. To szkolenie jest kontynuacją kursów:

PHP – Podstawy oraz

PHP – Techniki Pracy

Zachęcamy do zapoznania się przed jego przerobieniem z tymi materiałami, ponieważ kurs System CMS, jest dopełnieniem i ostatnią częścią naszego Kompendium PHP, w skład którego, poza nim, wchodzą właśnie wspomniane 2 materiały.

Co znajdziesz w kursie Tworzenia CMS w PHP?

Przede wszystkim przez cały kurs opracowujemy własny mini-framework oparty o architekturę MVC z widocznym podziałem logiki aplikacji od jej widoku. Stworzymy kontrolery, modele, widoki, moduły i komponenty bazując na technikach programowania obiektowego i w ten sposób dodamy do naszej strony WWW możliwości takie jak – edycja menu, artykułów, podstron, zmiana języka i wiele, wiele innych możliwości administracyjnych. Zbudujemy kompletny Panel Zarządzania, do którego zróżnicujemy poziomy dostępu – przykładowo, zwykły użytkownik będzie mógł edytować strony i artykuły z pomocą interfejsu graficznego WYSIWYG, natomiast administrator z szerszymi uprawnieniami – dodawać do naszego systemu nowe podstrony i moduły.

To jedynie mała namiastka wiedzy i funkcjonalności, jakie znajdziesz w naszym najnowszym kursie PHP. Szczegółowe informacje będą dostępne razem z kursem już w poniedziałek!

Zatem do usłyszenia 🙂

Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

Już wkrótce – WordPress od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności