Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw już dostępny!

Witajcie, Mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Tworzenie Gier w Unity od Podstaw, który od dziś jest dostępny na: http://eduweb.pl/kursy/unity/tworzenie-gier-unity-od-podstaw.html W tym Kursie pokażemy Ci…

Witajcie,

Mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Tworzenie Gier w Unity od Podstaw, który od dziś jest dostępny na:

http://eduweb.pl/kursy/unity/tworzenie-gier-unity-od-podstaw.html

art

W tym Kursie pokażemy Ci jak stworzyć najważniejsze funkcjonalności gry opartej o  lokalizację GPS inspirowanej Pokemon Go, bazując na popularnym silniku do tworzenia gier – Unity. Zawsze chciałeś stworzyć aplikację wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość? A może jesteś wielkim fanem Pokemonów? W takim razie ten Kurs jest zdecydowanie dla Ciebie!

Jeżeli nigdy nie miałeś styczności z silnikiem Unity – nic się nie bój! W Kursie zostaniesz wprowadzony krok po kroku w każdą część silnika, z którą będziemy pracować. Jeśli już programujesz, znasz przynajmniej podstawy C#, kilka lekcji wystarczy, żebyś był w stanie samemu stworzyć działającą aplikacje na swoim telefonie, która będzie w stanie odtworzyć dowolny obiekt, w każdym miejscu, gdzie skierujesz swoje urządzenie.

Poznaj tajniki rozszerzonej rzeczywistości i spraw, by normalny świat został wzbogacony o elementy wirtualnego świata, który sam stworzysz! Jeszcze nigdy ta technologia nie była tak łatwo dostępna i jest to idealny moment, żeby spróbować swoich sił.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Wprowadzenie do silnika Unity
  • Rozszerzanie edytora
  • Rozszerzona rzeczywistość
  • Praca z gotowymi narzędziami
  • Zapisywanie stanu projektu
  • Testy z urządzeniem
  • Tworzenie własnych animacji
  • Lokalizacja GPS i Google Maps

W tym materiale zwrócimy szczególną uwagę na architekturę projektu. Jest kluczowa jeśli chodzi o elastyczność i skalowalność, dlatego bardzo ważne jest, żeby na tym etapie nie popełnić żadnego błędu. Każda zła decyzja, może dodać nam sporo pracy w późniejszym etapie projektu. W kursie tym nauczysz się podstawowych wzorców projektowych. Zobaczysz w praktyce jak wygląda ich implementacja oraz dowiesz się jakie są ich mocne i słabe strony.

Kurs jest skierowany do osób już potrafiących programować, znających co najmniej podstawy C# oraz chcących rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem gier. Już na samym początku zostaniesz płynnie wprowadzony w zaawansowane technologie rozszerzonej rzeczywistości i przekonasz się sam, że wcale nie było to aż takie trudne.

Autorem kursu jest Jakub Siwek.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności