Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw już dostępny!

Witajcie, Mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Tworzenie Gier w Unity od Podstaw, który od dziś jest dostępny na: http://eduweb.pl/kursy/unity/tworzenie-gier-unity-od-podstaw.html W tym Kursie pokażemy Ci…

Witajcie,

Mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Tworzenie Gier w Unity od Podstaw, który od dziś jest dostępny na:

http://eduweb.pl/kursy/unity/tworzenie-gier-unity-od-podstaw.html

art

W tym Kursie pokażemy Ci jak stworzyć najważniejsze funkcjonalności gry opartej o  lokalizację GPS inspirowanej Pokemon Go, bazując na popularnym silniku do tworzenia gier – Unity. Zawsze chciałeś stworzyć aplikację wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość? A może jesteś wielkim fanem Pokemonów? W takim razie ten Kurs jest zdecydowanie dla Ciebie!

Jeżeli nigdy nie miałeś styczności z silnikiem Unity – nic się nie bój! W Kursie zostaniesz wprowadzony krok po kroku w każdą część silnika, z którą będziemy pracować. Jeśli już programujesz, znasz przynajmniej podstawy C#, kilka lekcji wystarczy, żebyś był w stanie samemu stworzyć działającą aplikacje na swoim telefonie, która będzie w stanie odtworzyć dowolny obiekt, w każdym miejscu, gdzie skierujesz swoje urządzenie.

Poznaj tajniki rozszerzonej rzeczywistości i spraw, by normalny świat został wzbogacony o elementy wirtualnego świata, który sam stworzysz! Jeszcze nigdy ta technologia nie była tak łatwo dostępna i jest to idealny moment, żeby spróbować swoich sił.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Wprowadzenie do silnika Unity
  • Rozszerzanie edytora
  • Rozszerzona rzeczywistość
  • Praca z gotowymi narzędziami
  • Zapisywanie stanu projektu
  • Testy z urządzeniem
  • Tworzenie własnych animacji
  • Lokalizacja GPS i Google Maps

W tym materiale zwrócimy szczególną uwagę na architekturę projektu. Jest kluczowa jeśli chodzi o elastyczność i skalowalność, dlatego bardzo ważne jest, żeby na tym etapie nie popełnić żadnego błędu. Każda zła decyzja, może dodać nam sporo pracy w późniejszym etapie projektu. W kursie tym nauczysz się podstawowych wzorców projektowych. Zobaczysz w praktyce jak wygląda ich implementacja oraz dowiesz się jakie są ich mocne i słabe strony.

Kurs jest skierowany do osób już potrafiących programować, znających co najmniej podstawy C# oraz chcących rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem gier. Już na samym początku zostaniesz płynnie wprowadzony w zaawansowane technologie rozszerzonej rzeczywistości i przekonasz się sam, że wcale nie było to aż takie trudne.

Autorem kursu jest Jakub Siwek.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności