Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw już wkrótce!

Witajcie, Miło mi poinformować Was o zbliżającej się premierze nowego kursu na eduweb.pl – tym razem będzie to Kurs Tworzenie Gier w Unity od…

Witajcie,

Miło mi poinformować Was o zbliżającej się premierze nowego kursu na eduweb.pl – tym razem będzie to Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw, który ukaże się już w poniedziałek 12-go grudnia.

Zawsze chciałeś stworzyć aplikację wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość? A może jesteś wielkim fanem Pokemonów? W takim razie ten Kurs jest zdecydowanie dla Ciebie! Pokażemy Ci jak stworzyć najważniejsze funkcjonalności gry opartej o  lokalizację GPS inspirowanej Pokemon Go, bazując na popularnym silniku do tworzenia gier – Unity.

Poznaj tajniki rozszerzonej rzeczywistości i spraw, by normalny świat został wzbogacony o elementy wirtualnego świata, który sam stworzysz! Jeszcze nigdy ta technologia nie była tak łatwo dostępna i jest to idealny moment, żeby spróbować swoich sił. Kilka lekcji wystarczy, żebyś był w stanie samemu stworzyć działającą aplikacje na swoim telefonie, która będzie potrafiła odtworzyć dowolny obiekt, w każdym miejscu, gdzie skierujesz swoje urządzenie.

Co znajdziecie w kursie:

  • Wprowadzenie do silnika Unity
  • Rozszerzanie edytora
  • Rozszerzona rzeczywistość
  • Praca z gotowymi narzędziami
  • Zapisywanie stanu projektu
  • Testy z urządzeniem
  • Tworzenie własnych animacji
  • Lokalizacja GPS i google maps

Kurs jest skierowany do osób już potrafiących programować, znających co najmniej podstawy C# oraz chcących rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem gier. Już na samym początku zostaniesz płynnie wprowadzony w zaawansowane technologie rozszerzonej rzeczywistości i przekonasz się sam, że wcale nie było to aż takie trudne.

Autorem kursu jest Jakub Siwek.

Do zobaczenia już w najbliższy poniedziałek – 12-go grudnia!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności