Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity w Praktyce już dostępny!

Witajcie, Mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Tworzenie Gier w Unity w Praktyce, który od dziś jest dostępny na: http://eduweb.pl/kursy/unity/tworzenie-gier-unity-w-praktyce.html W tym Kursie wprowadzimy Cię…

Witajcie,

Mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Tworzenie Gier w Unity w Praktyce, który od dziś jest dostępny na:

http://eduweb.pl/kursy/unity/tworzenie-gier-unity-w-praktyce.html

art

W tym Kursie wprowadzimy Cię w cały proces tworzenia gier od A do Z. Skupimy się nie tylko na samym programowaniu i ustawianiu elementów w grze, ale również nad przedstawieniem pomysłu i tworzeniem prototypów oraz przeprowadzaniu testów.

Pomysł na grę, nawet jeśli wydaje się idealny, często po przygotowaniu prototypu okazuje się mało interesujący. W Kursie dowiesz się jak i dlaczego powinieneś tworzyć prototyp. Rozwiniesz i dopracujesz tylko sprawdzone pomysły, a pozwoli Ci to zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zostaniesz także wprowadzony w podstawy programowania komponentowego. Pokażemy Ci, jakie korzyści przychodzą dzięki takiej implementacji projektu i jak łatwo w późniejszym etapie można modyfikować główne funkcjonalności gry. Masz już za sobą pierwsze projekty w Unity i chcesz wejść na wyższy poziom wtajemniczenia w tworzeniu gier? Ten Kurs będzie dla Ciebie poradnikiem jak zrobić to dobrze od początku do końca!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie

  • Proces tworzenia gry
  • Prototypowanie i testy
  • Architektura projektu
  • System kontroli wersji
  • Programowanie komponentowe
  • Game Design
  • Level Design
  • Kompletna gra

W trakcie tego Kursu pokażemy Ci w jaki sposób można projektować grę, tworzyć i balansować przeciwników, a nawet wymyślać nowe funkcjonalności. Dostaniesz możliwość zbudowania własnej gry i to Ty będziesz decydował co i dlaczego ma się dziać.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą tworzyć własne gry, maja już pewne doświadczenie w ich projektowaniu i znają zasady działania Unity. Dzięki temu dużo łatwiej będzie zrozumieć dlaczego wprowadzamy konkretne zasady i dlaczego tak istotne jest trzymanie się ich.

Autorem kursu jest Jakub Siwek.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw już dostępny!

Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw już wkrótce!

Witajcie, Miło mi poinformować Was o zbliżającej się premierze nowego kursu na eduweb.pl – tym razem będzie to Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw, który ukaże…

Nowości

#GameDevWeek na eduweb.pl już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności