Nowości

Kurs Typograficzne Wyzwania – Kreatywne Projekty w Praktyce już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy wtorek zapraszam Cię na premierę Kursu Typograficzne Wyzwania – Kreatywne Projekty w Praktyce. Jesteś fanem świetnie zaprojektowanej typografii, pasjonuje Cię tworzenie awangardowych…

Witaj,

Już w najbliższy wtorek zapraszam Cię na premierę Kursu Typograficzne Wyzwania – Kreatywne Projekty w Praktyce.

Jesteś fanem świetnie zaprojektowanej typografii, pasjonuje Cię tworzenie awangardowych kompozycji, a może dopiero zaczynasz swoją graficzną przygodę? W tym kursie na pewno znajdziesz coś dla siebie! Przygotowaliśmy zbiór najlepszych kreatywnych warsztatów na eduweb.pl, który ucieszy każdego miłośnika typografii.

  

Pokażemy Ci krok po kroku jak budować efektowne, typograficzne kompozycje w ulubionych aplikacjach graficznych. Jeśli znasz podstawy Adobe Photoshop i Adobe Illustrator, nie powinieneś mieć problemu z podążaniem razem z nami. Do każdego projektu na początek dobierzemy odpowiedni krój pisma w oparciu przeznaczenie projektu, klimat czy epoki historyczne. Pokażemy Ci, w jaki sposób je łączyć, tak aby dany zabieg zadziałał na korzyść naszego projektu.

Estetyczna typografia to jednak nie tylko litery, ale również elementy zdobiące tekst, dlatego podczas tych wyjątkowych warsztatów nauczysz się je projektować. Poznane techniki pracy pozwolą Ci na stworzenie zjawiskowych grafik, których nie sposób przeoczyć. Ale to nie wszystko! Przewidzieliśmy też materiał bonusowy, który może mieć zastosowanie do tworzenia projektów opakowań produktów. Nauczysz się nietypowej umiejętności – teksturowania tekstu z użyciem skórki pomarańczy w Adobe Photoshop. Zaciekawiony/a?

Czy kurs jest dla mnie?
Lekcje prowadzone są jednak w taki sposób, aby zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej zaawansowane mogły znaleźć dla siebie wiele przydatnych technik pracy i nieoczywistych tipów, dzięki którym będą mogły rozwinąć swoje umiejętność dotyczące zasad typografii i dobierania fontów.

Do usłyszenia już w najbliższy wtorek – 24 kwietnia!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Marketing i Biznes

10 portali dla designerów – cz. II

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności