Nowości

Kurs UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/ux-aplikacji-mobilnych-najlepsze-praktyki.html Kurs dostarczy Ci mnóstwo kompleksowej wiedzy…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/ux-aplikacji-mobilnych-najlepsze-praktyki.html

Kurs dostarczy Ci mnóstwo kompleksowej wiedzy dotyczącej projektowania aplikacji mobilnych. Pomoże zweryfikować Twój pomysł, a następnie precyzyjnie zdefiniować zakres funkcjonalny i grupę docelową. Dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas projektowania rozwiązania mobilnego – architektury informacji, nawigacji, czy procesu onboardingu do aplikacji mobilnej. Przekażemy Ci niezbędne wskazówki, jak wykorzystać gesty i animacje, aby wspierały nawigację po aplikacji.

Omówimy podstawowe wytyczne 3 głównych języków projektowania aplikacji mobilnych (na systemy operacyjne iOS, Android i Windows Phone). Dowiesz się czym różnią się interfejsy graficzne (GUI) od konwersacyjnych (CUI) i poznasz podstawowe wytyczne do ich testowania i projektowania. W trakcie przerabiania kursu będziesz miał do rozwiązania kilka zadań na konkretnym przykładzie aplikacji mobilnej Warta Mobile.

Autorką kursu jest Monika Mikowska – specjalistka ds. mobile UXD. Agencja, której jest współwłaścicielką, zdobyła najwięcej wyróżnień w Polsce w konkursie Mobile Trends Awards za zrealizowane strony i aplikacje mobilne dla dużych i średnich firm.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Projektowanie aplikacji mobilnej – od czego zacząć?
  • Zakres funkcjonalny aplikacji
  • Nawigacja w aplikacji mobilnej
  • Wykorzystanie gestów i animacji
  • Projektowanie formularzy
  • Projektowanie na różne systemy operacyjne
  • Różnica w projektowaniu CUI i GUI
  • Czynnik czasu w ocenie użyteczności

Kurs dedykowany jest wszystkim osobom, które pracują z aplikacjami mobilnymi, niezależnie od działu firmy, który reprezentują. Przydatne porady znajdą tutaj zarówno specjaliści ds. marketingu, managerowie produktu, projektanci, jak i developerzy. Kurs polecany jest tym, którym zależy na poprawie jakości istniejącego rozwiązania i/lub poznaniu najlepszych praktyk przy tworzeniu nowego. Zadowoleni z zakupu tego kursu będą również młodzi przedsiębiorcy i startupowcy, którzy zastanawiają się nad stworzeniem – lub już rozpoczęli budowę – swojej pierwszej aplikacji mobilnej i szukają wskazówek i porad, jak zrobić to w profesjonalny sposób.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/ux-aplikacji-mobilnych-najlepsze-praktyki.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności