Nowości

Kurs UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/ux-aplikacji-mobilnych-najlepsze-praktyki.html Kurs dostarczy Ci mnóstwo kompleksowej wiedzy…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/ux-aplikacji-mobilnych-najlepsze-praktyki.html

Kurs dostarczy Ci mnóstwo kompleksowej wiedzy dotyczącej projektowania aplikacji mobilnych. Pomoże zweryfikować Twój pomysł, a następnie precyzyjnie zdefiniować zakres funkcjonalny i grupę docelową. Dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas projektowania rozwiązania mobilnego – architektury informacji, nawigacji, czy procesu onboardingu do aplikacji mobilnej. Przekażemy Ci niezbędne wskazówki, jak wykorzystać gesty i animacje, aby wspierały nawigację po aplikacji.

Omówimy podstawowe wytyczne 3 głównych języków projektowania aplikacji mobilnych (na systemy operacyjne iOS, Android i Windows Phone). Dowiesz się czym różnią się interfejsy graficzne (GUI) od konwersacyjnych (CUI) i poznasz podstawowe wytyczne do ich testowania i projektowania. W trakcie przerabiania kursu będziesz miał do rozwiązania kilka zadań na konkretnym przykładzie aplikacji mobilnej Warta Mobile.

Autorką kursu jest Monika Mikowska – specjalistka ds. mobile UXD. Agencja, której jest współwłaścicielką, zdobyła najwięcej wyróżnień w Polsce w konkursie Mobile Trends Awards za zrealizowane strony i aplikacje mobilne dla dużych i średnich firm.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Projektowanie aplikacji mobilnej – od czego zacząć?
  • Zakres funkcjonalny aplikacji
  • Nawigacja w aplikacji mobilnej
  • Wykorzystanie gestów i animacji
  • Projektowanie formularzy
  • Projektowanie na różne systemy operacyjne
  • Różnica w projektowaniu CUI i GUI
  • Czynnik czasu w ocenie użyteczności

Kurs dedykowany jest wszystkim osobom, które pracują z aplikacjami mobilnymi, niezależnie od działu firmy, który reprezentują. Przydatne porady znajdą tutaj zarówno specjaliści ds. marketingu, managerowie produktu, projektanci, jak i developerzy. Kurs polecany jest tym, którym zależy na poprawie jakości istniejącego rozwiązania i/lub poznaniu najlepszych praktyk przy tworzeniu nowego. Zadowoleni z zakupu tego kursu będą również młodzi przedsiębiorcy i startupowcy, którzy zastanawiają się nad stworzeniem – lub już rozpoczęli budowę – swojej pierwszej aplikacji mobilnej i szukają wskazówek i porad, jak zrobić to w profesjonalny sposób.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/ux-aplikacji-mobilnych-najlepsze-praktyki.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności