Nowości

Kurs UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek swoją premierę będzie miał Kurs UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki, na którą serdecznie Cię zapraszam. Znajdziesz w nim mnóstwo…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek swoją premierę będzie miał Kurs UX Aplikacji Mobilnych – Najlepsze Praktyki, na którą serdecznie Cię zapraszam.

Znajdziesz w nim mnóstwo praktycznej, przekrojowej wiedzy dotyczącej projektowania aplikacji mobilnych. Poznasz najważniejsze wytyczne i aktualne, najnowsze trendy. Dowiesz się na czym polega proces UXD i z jakich etapów się składa. Przedstawimy Ci ciekawe case study odnośnie aplikacji, które osiągnęły sukces jak i tych mniej udanych.

W trakcie kursu będziesz mógł zweryfikować Twój pomysł na aplikację mobilną, a gdy rzeczywiście będziesz przekonany o tym, że ma sens biznesowy – pomożemy Ci precyzyjnie zdefiniować zakres funkcjonalny i grupę docelową swojego projektu. Rozpiszemy szczegółowo główny user flow w aplikacji i dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas projektowania rozwiązania mobilnego. W trakcie kursu będziesz miał do rozwiązania kilka zadań na konkretnym przykładzie już działającej aplikacji.

Czy kurs jest dla mnie?
Kurs został stworzony dla wszystkich osób, które chcą poznać najlepsze praktyki projektowania aplikacji mobilnych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, startupowcem i chcesz stworzyć lub już rozpocząłeś budowę swojej pierwszej aplikacji mobilnej i szukasz wskazówek, jak zrobić to najlepiej – ten kurs to zdecydowanie coś dla Ciebie.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  21 sierpnia!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności