Nowości

Kurs Vue.js od Podstaw już wkrótce!

Witaj, już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę kursu Vue.js od Podstaw. Jeśli interesujesz się tematyką Front-end Developmentu, zapewne słyszałeś już o tym…

Witaj,

już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę kursu Vue.js od Podstaw.

Jeśli interesujesz się tematyką Front-end Developmentu, zapewne słyszałeś już o tym popularnym frameworku. Znajomość tego narzędzia, obok takich frameworków jak Angular czy React, jest coraz bardziej pożądana na rynku pracy. Vue swój sukces zawdzięcza wielu czynnikom. To narzędzie, które czerpie inspiracje z wcześniej dostępnych frameworków, ale także dodaje coś od siebie. Zaletą Vue jest przede wszystkim szybkość działania, łatwość użycia i niewielka objętość. Sami twórcy określają to narzędzie jako The Progressive JavaScript Framework. Oznacza to, że nie musisz korzystać ze wszystkich możliwości, jakie Vue oferuje od razu, lecz z czasem sięgać po te funkcjonalności, które wspomogą Twoją aplikację.

Dzięki skupieniu twórców na jednym zadaniu, tj. renderowaniu widoku aplikacji internetowej i reagowaniu na zmiany w danych, Vue robi to nadzwyczaj dobrze. Nie jest to przerośnięty ,,kombajn” ze wszystkimi możliwymi funkcjonalnościami, lecz te można łatwo dodać, za pomocą pluginów. Jeśli zatem potrzebujesz w swojej aplikacji routingu czy możliwości wykonywania zapytań HTTP, z łatwością rozszerzysz Vue o te możliwości.

W kursie, który już niebawem oddamy w Twoje ręce, omówimy framework Vue.js od absolutnych podstaw. Dowiesz się jakie wersje Vue są dostępne, jak poprawnie dodać ten framework do swojej aplikacji, a także jak postawić z jego pomocą swoje pierwsze kroki. Omówimy dokładnie jak Vue zarządza danymi, jak wyświetlać je w widoku aplikacji, jak korzystać z pętli czy instrukcji warunkowych. Poznasz sposoby przypisywania obsługi zdarzeń do elementów HTML, możliwość dynamicznego przypisywania styli czy klas CSS i wiele, wiele więcej!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Choć Vue.js pod wieloma względami podobny jest do React’a czy frameworka Angular, znajomość tych narzędzi nie jest wymagana, aby odnaleźć się bez trudu w tym kursie. Jeśli czujesz się swobodnie korzystając z języka JavaScript, a także poznałeś podstawy nowej składni ES6, to ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie.

Premiera kursu już wkrótce! Do zobaczenia w poniedziałek 5 lutego!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności