Nowości

Kurs WooCommerce – Sklep w WordPress już dostępny na eduweb.pl!

Z ogromną przyjemnością prezentujemy najnowszy kurs eduweb.pl: WooCommerce – Sklep w WordPress „WooCommerce – Sklep w WordPress” to wyczerpujące kompendium poświęcone niezwykle praktycznemu dodatkowi…

art
Z ogromną przyjemnością prezentujemy najnowszy kurs eduweb.pl:
WooCommerce – Sklep w WordPress
„WooCommerce – Sklep w WordPress” to wyczerpujące kompendium poświęcone niezwykle praktycznemu dodatkowi do WordPress. Po przerobieniu 50- ciu lekcji które składają się na powyższy kurs, nie będziecie mieć najmniejszych problemów ze stworzeniem i administrowaniem własnego sklepu internetowego. Piotr Palarz nagrał dla Was ponad sześć godzin najwyższej jakości materiałów wideo, pełnych wyczerpujących wyjaśnień i zadań wykonywanych na konkretnych przykładach. Doświadczony autor kursów i fachowych artykułów, a przy tym także profesjonalny web developer, wraz z Wami przejdzie cały proces zakładania, drobiazgowej konfiguracji i wreszcie zarządzania własnym sklepem. Przy okazji omawiania kolejnych zagadnień, będziecie mogli poznać mnóstwo skutecznych technik, które odczuwalnie usprawnią Waszą pracę z WooCommerce i widocznie poprawią atrakcyjność jej końcowego efektu.
W kursie „WooCommerce – Sklep w WordPress” znajdziecie między innymi:

  • Wprowadzenie do interfejsu i porady dotyczące jego personalizacji
  • Ustawienia WooCommerce
  • Zarządzanie produktami
  • Omówienie przydatnych dodatków
  • Dostosowywanie wyglądu sklepu
  • Omówienie aplikacji WooCommerce dla iOS
  • Tworzenie własnego szablonu pod WooCommerce
  • i wiele, wiele więcej!

Opis kursu i pozostałe darmowe lekcje znajdziesz na: http://eduweb.pl/kursy/wordpress/woocommerce-sklep.html
Kurs „WooCommerce – Sklep w WordPress” przeznaczony jest dla odbiorców, którzy posiadają już przynajmniej podstawową wiedzę o WordPress i nie mają problemów z samodzielną pracą w tym środowisku. Jeżeli zainteresowała Cię możliwość budowania złożonych sklepów internetowych w WordPress, a nie masz doświadczenia w pracy z tą platformą publikacyjną, sugerowałbym wcześniejsze zapoznanie się z kursem „WordPress – Podstawy”.
Nie zwalniamy tempa i w najbliższych tygodniach oddamy do Waszej dyspozycji kolejne kursy, o postępie prac i kolejności w jakiej będą się ukazywać, dowiecie się na: http://eduweb.pl/kursy/harmonogram/
Serdecznie zapraszam i przypominam o promocji dzięki której przez najbliższy tydzień, a więc do 3 listopada „WooCommerce – Sklep w WordPress” kupicie w jeszcze atrakcyjniejszej cenie!
Ps. Na stronie kursu oraz naszym kanale youtube możecie od dziś znaleźć więcej darmowych lekcji pochodzących z tego i innych przygotowanych przez eduweb.pl materiałów.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 2

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 1

Nowości

Już wkrótce – WordPress od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności