Nowości

Kurs Wprowadzenie do UX już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Wprowadzenie do UX – Projektowanie Doświadczeń Użytkownika. Jeśli od dawna interesuje Cię temat UX,…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Wprowadzenie do UX – Projektowanie Doświadczeń Użytkownika.

Jeśli od dawna interesuje Cię temat UX, ale nie do końca wiesz, od czego zacząć i skąd czerpać wiedzę – ten kurs jest podstawową pozycją, od której powinieneś zacząć. Wyjaśnimy najważniejsze pojęcia związane z user experience, dowiesz się, dlaczego ten temat wciąż zyskuje na popularności i jaką ścieżkę obrać, jeśli myślisz o karierze w branży. Autor kursu, Bartosz Jurkowski przedstawi Ci zestaw cech i umiejętności jakie powinien posiadać dobry UX Designer, a także, jakie kroki powinieneś podjąć na samym początku.

UX w praktyce

W dalszej części materiału przejedziemy do praktycznej pracy, dowiesz się jak zaprojektować dobry User Experience, a także poznasz konkretne narzędzia, których powinieneś użyć. Kolejny rozdział poświęcimy badaniom, które są kluczowym etapem w projektowaniu dobrych stron internetowych. Zdobędziesz konkretną wiedzę na temat metod badawczych oraz dowiesz się dlaczego, są tak ważne. Pokażemy Ci również kilka praktycznych zasad, o których należy pamiętać podczas pracy z UX. Dowiesz się o 10 heurystykach Nielsena oraz o 5 złotych zasadach UX.

 

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs skonstruowany jest w taki sposób, by krok po kroku wprowadzać Cię w kolejne obszary związane z User Experience. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat UX, niezależnie od tego, czy chcesz pracować w tej branży, czy może już pracujesz, ale chcesz uzupełnić swoją wiedzę – ten kurs będzie dla Ciebie dobrym początkiem.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  22 stycznia!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności