Nowości

Kurs Wydajna Praca Freelancera już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Wydajna Praca Freelancera – Narzędzia i Skuteczne Techniki. Ten kurs pomoże Ci lepiej zorganizować…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Wydajna Praca Freelancera – Narzędzia i Skuteczne Techniki.

Ten kurs pomoże Ci lepiej zorganizować czas pracy, co przełoży się w krótkim czasie na lepsze wyniki oraz sprawi, że poczujesz kontrolę nad swoim życiem zawodowym. Poznasz zagadnienia z zakresu m.in. planowania projektów i ustalania harmonogramów. Pokażemy Ci mechanizmy. które możesz zastosować, aby pomóc mózgowi w skupieniu oraz jak wyzwolić uśpione pokłady swojej kreatywności. Poznasz podstawowe założenia systemów organizacji takich jak Getting Things Done czy Kanban, a także aplikacje, które pomogą Ci w realizacji swoich zadań na co dzień. Przekonasz się, że dzięki znajomości zasad procesu planowania krótko- oraz długoterminowego będziesz w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej złożony projekt. W kursie nauczysz się również jak tworzyć współdzielony z klientem mood board i brief, czym są mapy myśli i wiele więcej!

Czy kurs jest dla mnie?

Zarówno freelancerzy, jak i osoby planujące przejść na freelance i troszczące się o swój rozwój zawodowy, potrzebują narzędzi do uporządkowania ogromnej liczby zadań i obowiązków, które wykonują na co dzień. W tym kursie dowiesz się jak dobrze zorganizować sobie życie zawodowe i pracować jak najbardziej efektywnie.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  30 października!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności