Nowości

Kurs Color Grading – Korekcja Koloru w DaVinci Resolve już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Color Grading – Korekcja Koloru w DaVinci Resolve. Chcesz, aby Twoje filmy, niezależnie czy tworzysz proste,…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Color Grading – Korekcja Koloru w DaVinci Resolve.


Chcesz, aby Twoje filmy, niezależnie czy tworzysz proste, czy bardziej skomplikowane produkcje, wyglądały profesjonalnie i świetnie oddawały klimat miejsca i danej sytuacji? Poznaj tajniki korekcji barwnej swoich projektów i naucz się umiejętnie je poprawiać, do czego przysłużą Ci się praktyczne przykłady z kursu. Na bazie udostępnionych materiałów nauczysz się tworzyć najczęściej stosowane „looki” oraz dowiesz się jak tworzyć własne od podstaw. Dowiesz się również wszystkiego, co jest niezbędne do opanowania obsługi programu DaVinci Resolve. Przekażemy Ci praktyczne porady eksperta, oparte na wieloletnim doświadczeniu w pracy z filmami, które pozwolą Ci uniknąć najpopularniejszych problemów związanych z zagadnieniem korekcji.

Czy kurs jest dla mnie?

Jeśli chcesz zacząć tworzyć swoje pierwsze korekcje barwne, kładąc nacisk na praktyczne zastosowania narzędzi programu DaVinci Resolve, ten kurs to zdecydowanie coś dla Ciebie. Nawet jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z korekcją barwną, po przerobieniu tego kursu będziesz potrafił tworzyć nie tylko najbardziej popularne looki, ale także stworzyć swój unikatowy look od podstaw. Kurs przyda się również wszystkim, którzy pracują z materiałami wideo-niezależnie od tego, czy na co dzień są fotografami, czy aspirującymi filmowcami.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 26 lutego!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności