Nowości

Kursy Excel na eduweb.pl!

Witajcie, Mam kolejną dobrą wiadomość – już w najbliższy poniedziałek na eduweb.pl ukażą się kolejne kursy, tym razem z zakresu najbardziej popularnego pakietu biurowego,…

Witajcie,

Mam kolejną dobrą wiadomość – już w najbliższy poniedziałek na eduweb.pl ukażą się kolejne kursy, tym razem z zakresu najbardziej popularnego pakietu biurowego, czyli Microsoft Office. Jako pierwsze przygotowaliśmy dla Was kursy:

  • Kurs Excel – Podstawy
  • Kurs Excel – Programowanie w VBA

Oba kursy stanowią kompleksowe wprowadzenie do Excela oraz wykraczają znacznie poza podstawy pracy z tą popularną aplikacją.  W kursie Podstawowym poznasz szereg podstawowych zagadnień związanych z pracą w Excel oraz szereg bardziej zaawansowanych operacji na praktycznych przykładach. Jeśli już pracujesz z Excel, kurs poza uporządkowaniem Twojej wiedzy wniesie dużo nowych, praktycznych informacji. Będziemy pracować z zaawansowanym formatowaniem arkuszy, tworzeniem wykresów, formułami oraz pisaniem własnych funkcji w Excelu. Dowiesz się także jak tworzyć szybkie analizy oraz pracować z danymi tabelarycznymi. Będziemy też drukować dokumenty a ostatni rozdział kursu stanowi omówienie bardziej zaawansowanych i niezwykle ciekawych możliwości Excela w zakresie Makr.

W kursie Excel – Programowanie w VBA, poznasz szereg zagadnień związanych z programowaniem w języku VBA od podstaw. W pierwszym rozdziale kursu będziemy pracować z niezwykle użytecznymi Makrami, następnie zajmiemy się programowaniem i podstawami języka VBA. Dowiesz się jak pracować z edytorem, poznasz elementarne konstrukcje języka takie jak zmienne, funkcje, procedury, moduły i klasy czy parametry. Na szeregu praktycznych przykładów nauczysz się wykorzystywać te koncepcje w codziennej pracy z Excelem. Dowiesz się też jak debugować swoje skrypty a także jak pracować z formularzami w Excel.

Autorem kursów jest Wojciech Poniatowski, Certyfikowany Trener Microsoft oraz MVP.

Zatem do usłyszenia już w poniedziałek przy okazji Premiery kursów Excel!

 

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Nowości

Kurs InVision i Craft już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności