Nowości

Kursy Joomla! już wkrótce

Witajcie, Już  w poniedziałek  21.11 na eduweb.pl ukażą się najnowsze kursy systemu CMS Joomla 1.7! Będą to: Kurs Joomla! – Podstawy Kurs Joomla! –…

Witajcie,

Już  w poniedziałek  21.11 na eduweb.pl ukażą się najnowsze kursy systemu CMS Joomla 1.7! Będą to:

Kurs Joomla! – Podstawy
Kurs Joomla! – Techniki Pracy

Łącznie oddamy do Waszej dyspozycji niemal 14 godzin materiału stanowiące kompletne źródło wiedzy o najnowszej wersji Joomla! 1.7. W kursie Joomla – Podstawy dowiesz się jak zainstalować i skonfigurować system CMS Joomla! a także jak skutecznie zarządzać treścią z pomocą zaplecza. Ten kurs to jednak więcej niż wprowadzenie do pracy z Joomlą. Znajdziesz w nim między innymi obszerną sekcję o najlepszych technikach pozycjonowania strony przygotowanej w Joomla. Dowiesz się także, jak dostosować domyślną skórkę do własnych potrzeb – podmieniając grafikę i zmieniając kompletnie układ strony. Skonfigurujemy także zewnętrzne narzędzia jak Dreamweaver, dzięki którym będziemy mogli wyedytować kod źródłowy. Przez cały kurs będziemy tworzyć kompletną witrynę, by w końcu wysłać ją na serwer produkcyjny dostepny dla odwiedzających.

Kurs Joomla – Techniki Pracy to zaawansowany materiał, który jest kolejnym etapem pracy z Joomlą. Dowiesz się w nim jak stworzyć własny, kompletny szablon od podstaw i zintegrować go z CMSem, poznasz także szereg zewnętrznych, najlepszych dodatków. Nauczysz się również pisać własne dodatki takie jak moduły czy komponenty.  Będziemy krok po kroku tworzyć i udoskonalać witrynę bazującą na szablonie zgodnym z najnowszymi standardami HTML5 i CSS3. A to oczywiście nie wszystko! Więcej szczegółów jak zwykle przy okazji premiery kursów – tj. 21.11!

Kursy będą stanowić Kompendium Joomla! na eduweb.pl i wkrótce ukaże się także Certyfikat Praktyka, który będziesz mógł uzyskać po ich przerobieniu.

Zatem do usłyszenia w poniedziałek!
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności