Nowości

Kursy Tworzenia Stron WWW – Wybrane Warsztaty już dostępne na eduweb.pl!

Witam serdecznie, Mimo wakacyjnych upałów nie zwalniamy tempa i oddajemy do Waszej dyspozycji kolejne dwa kursy! Kurs Tworzenie Stron WWW cz. 1 Kurs Tworzenie…

Witam serdecznie,

Mimo wakacyjnych upałów nie zwalniamy tempa i oddajemy do Waszej dyspozycji kolejne dwa kursy!

Kursy są kompilacją najlepszych Warsztatów wydanych w ramach Eduweb Live (materiał nie powtarza się z żadnym z naszych kursów!) ze ścieżki Webdevelopment i zawierają niemal 30 godzin(!) praktycznych wideo-tutoriali z zakresu technik pracy i nowości technologii Client-Side (cz. 1) oraz Server-Side i PHP (cz. 2). To ogromny zastrzyk wiedzy i nowych rozwiązań na praktycznych przykładach, z którym powinien zapoznać się każdy, kto chce tworzyć nowoczesne, dynamiczne strony WWW.

Co znajdziesz w Kursach Tworzenia Stron WWW?

Kurs Tworzenia Stron WWW – Wybrane Warsztaty cz. 1

ART

Kurs stanowi zestaw 10 praktycznych lekcji, z których każda trwa około godziny i wyczerpuje jedno z omawianych zagadnień z zakresu technogii Client-Side, wśród których znalazły się: informacje o korzystaniu z narzędzi developerskich w przeglądarce, przydatne pluginy do zastosowania na stronach WWW, tworzenie własnych wtyczek jQuery, między innymi do uploadu plików na serwer, komunikacja jQuery – Ajax. Znajdziesz wśród nich również omówienie popularnych API oraz Frameworków takich jak jQuery Mobile czy Twitter Bootstrap, jak również wprowadzenie do pisania aplikacji w
Facebook API oraz Google Maps API for JavaScript.

Szczegółowy opis Kursu znajdziesz tutaj: http://eduweb.pl/kursy/webdevelopment/tworzenie-www-1.html

Kurs Tworzenia Stron WWW – Wybrane Warsztaty cz. 2

ART

 

Na drugi kurs składa się 12 praktycznych lekcji, wśród których znalazły się: kompleksowe wprowadzenie do programowania obiektowego w PHP, wykorzystanie pliku .htaccess, podstawy MySQL i pracy z bazą danych, XML w PHP czy praca z SSH. W kursie znajdziesz również szereg praktycznych projektów jak tworzenie przewijarki newsów z wykorzystaniem Bootstrap czy własnego kalendarza w PHP z powiadomieniami email i innymi ciekawymi funkcjami. Jest to esencja praktycznej wiedzy w pigułce!

Szczegółowy opis Kursu znajdziesz tutaj: http://eduweb.pl/kursy/webdevelopment/tworzenie-www-2.html

Dla kogo są te Kursy?

Jeśli już tworzysz strony WWW, znasz dobrze HTML oraz CSS i podstawy PHP oraz chcesz rozszerzyć swoje serwisy o nowe możliwości, które przyspieszą i ułatwią Twoją pracę – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Omówione w nim techniki pracy oraz narzędzia przydadzą Ci się w codziennej pracy przy programowaniu stron WWW.

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności