Flash

Kursy XHTML i CSS oraz Flash CS4

Sierpniowe premiery eduweb.pl są już dostępne od jakiegoś czasu, a ja chciałbym jak zwykle podziękować Wam za przychylne recenzje. Ponieważ jeszcze nie miałem okazji…

Sierpniowe premiery eduweb.pl są już dostępne od jakiegoś czasu, a ja chciałbym jak zwykle podziękować Wam za przychylne recenzje. Ponieważ jeszcze nie miałem okazji przedstawić najnowszych kursów na blogu, zamieszczam poniżej ich krótki opis.

Kurs Flash CS4 to nowa odsłona jednego z najbardziej popularnych na kursów eduweb. Wraz z premierą nowego Flasha CS4, Adobe oddało nam do dyspozycji szereg rewolucyjnych narzędzi, na czele z obsługą 3D, o której pisałem w poprzednim poście, a także fantastycznym obiektowym modelem animacji. O ile Flash CS3 był przełomową wersją programu przede wszystkim dla Flash Developerów, ponieważ to właśnie w nim pojawił się język ActionScript 3, najnowsza wersja to ukłon w stronę wszystkich osób, które częściej niż z kodem pracują w timelin’ie. Początkowo planowałem na eduweb.pl zamieścić dodatek do kursu CS3: Podstawy, jednak szybko zorientowałem się, że nowych, rewelacyjnych funkcji jest tak wiele, iż musi powstać nowy kurs traktujący zagadnienie kompleksowo. Tak właśnie się stało i już dziś na eduweb.pl dostępne jest niespełna 8h materiału dzięki któremu opanujesz obsługę wspaniałego programu, jakim jest Adobe Flash CS4.

Kolejny pakiet kursów, który ukazał się w sierpniu, to od dawna wyczekiwana kontynuacja kursu Wspaniałe Layouty w Photoshop. Materiał w całości dotyczy projektowania stron www w technologiach XHTML i CSS. Jednak jak zwykle na eduweb.pl – wszystko ma swoją kolejność – z tego powodu przygotowałem dwa kursy. Kurs podstawowy obejmuje kluczowe pojęcia oraz podstawy języków XHTML oraz CSS, natomiast kurs XHTML i CSS w Praktyce, omawia krok po kroku oskryptowanie profesjonalnych layoutów witryn przygotowanych wcześniej w Photoshop.

Można powiedzieć że oddając do Waszej dyspozycji te kursy, zamknęliśmy pewien etap w rozwoju serwisu. Teraz eduweb.pl to w pełni wyczerpujące źródło wiedzy na temat podstawowych technik webowych, czyli z zakresu projektowania stron WWW. Kursy, które obecnie dostępne są w serwisie to ponad 80h szkoleń, obejmujących swym zakresem dziesiątki szkoleń stacjonarnych. Oczywiście, nie zamierzamy na tym poprzestać. Będę się starał zarówno doskonalić zdobyte przez Ciebie dotychczas umiejętności, jak i rozszerzać Twoje horyzonty na nowe, fascynujące dziedziny!

Póki co zapraszam do studiowania najnowszych kursów eduweb.pl i do usłyszenia już wkrótce!

Ps. Dziękuję również za pozytywne recenzje nowej witryny! Jej przygotowanie kosztowało mnie i moich przyjaciół wiele długich godzin pracy, zatem tym bardziej cieszę się, że strona przypadła Wam do gustu.

Łączę pozdrowienia,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności