Nowości

Startuje Lato z UX/UI na eduweb.pl!

Projektowanie Doświadczeń Użytkowników (User Experience) to bardzo gorący temat w branży IT. Eksperci w tej dziedzinie są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów. Dobry UX…

Projektowanie Doświadczeń Użytkowników (User Experience) to bardzo gorący temat w branży IT. Eksperci w tej dziedzinie są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów. Dobry UX strony czy aplikacji nie tylko ułatwia życie użytkownikom, ale i sprzedaje.

Mam przyjemność zaprosić Cię na wydarzenie “Lato z UX na eduweb.pl, które zaczynamy już 26 czerwca! Zaplanowaliśmy szereg premier Kursów i Warsztatów. Zaczniemy od Kursów narzędziowych, odpowiadając na bardzo dynamiczny rozwój aplikacji do projektowania i prototypowania.

Możecie więc spodziewać się takich pozycji jak kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tych narzędziach – zupełnie zmienią one Twoje podejście do projektowania UI/UX.

Podczas Lata z UX będziesz mógł także opanować jedną z najciekawszych umiejętności, jakich obecnie można nauczyć się w ogóle – programowania interakcji, co jest najprostszą i najprzyjemniejszą z możliwych ścieżką do nauki programowania w ogóle. Czy UX/UI Designer powinien programować? TAK! Udowodnimy to w Kursie aplikacji Framer, którego premierę przewidujemy w ramach Wydarzenia.

Po kursach narzędziowych, planujemy także premierę bardziej ogólnych kursów z pojęciami, podstawami UX i konkretnymi branżowymi studium przypadku w tym zakresie. Wydarzenie uzupełnimy także artykułami i ciekwymi Warsztatami.

Zapowiada się gorące lato! Zapisz się na powiadomienia oraz śledź nas w Social Media aby nie przegapić ważnych wydarzeń!

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności