Nowości

Startuje Lato z UX/UI na eduweb.pl!

Projektowanie Doświadczeń Użytkowników (User Experience) to bardzo gorący temat w branży IT. Eksperci w tej dziedzinie są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów. Dobry UX…

Projektowanie Doświadczeń Użytkowników (User Experience) to bardzo gorący temat w branży IT. Eksperci w tej dziedzinie są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów. Dobry UX strony czy aplikacji nie tylko ułatwia życie użytkownikom, ale i sprzedaje.

Mam przyjemność zaprosić Cię na wydarzenie „Lato z UX na eduweb.pl, które zaczynamy już 26 czerwca! Zaplanowaliśmy szereg premier Kursów i Warsztatów. Zaczniemy od Kursów narzędziowych, odpowiadając na bardzo dynamiczny rozwój aplikacji do projektowania i prototypowania.

Możecie więc spodziewać się takich pozycji jak kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tych narzędziach – zupełnie zmienią one Twoje podejście do projektowania UI/UX.

Podczas Lata z UX będziesz mógł także opanować jedną z najciekawszych umiejętności, jakich obecnie można nauczyć się w ogóle – programowania interakcji, co jest najprostszą i najprzyjemniejszą z możliwych ścieżką do nauki programowania w ogóle. Czy UX/UI Designer powinien programować? TAK! Udowodnimy to w Kursie aplikacji Framer, którego premierę przewidujemy w ramach Wydarzenia.

Po kursach narzędziowych, planujemy także premierę bardziej ogólnych kursów z pojęciami, podstawami UX i konkretnymi branżowymi studium przypadku w tym zakresie. Wydarzenie uzupełnimy także artykułami i ciekwymi Warsztatami.

Zapowiada się gorące lato! Zapisz się na powiadomienia oraz śledź nas w Social Media aby nie przegapić ważnych wydarzeń!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności