Nowości

Marzenia się spełniają :) Start Biura Kreatywnego eduweb.pl!

Kochani! Od dłuższego czasu nie mogłem się doczekać tej chwili. Wiadomość, którą dziś mam przyjemność Wam przekazać, jest prawdopodobnie najważniejszym do tej pory wydarzeniem…

Kochani!

Od dłuższego czasu nie mogłem się doczekać tej chwili. Wiadomość, którą dziś mam przyjemność Wam przekazać, jest prawdopodobnie najważniejszym do tej pory wydarzeniem na eduweb.pl, oraz przełomowym krokiem w dalszym rozwoju naszej firmy. Bardziej prywatnie, to dowód na to, że marzenia się spełniają a w moim przypadku drogą do tego celu była ciężka, ale pełna satysfakcji praca. Choć, sięgając pamięcią początków eduweb.pl (co miało miejsce 8 lat temu), jako niespełna dwudziestolatek, w najśmielszych planach nie miałem tego, co mogę zaprezentować Wam dzisiaj.

Przez te lata wydarzyło się wszystko co do tej pory najlepsze w mojej pracy i karierze, oraz prywatnie. Jednak, jak zawsze, bywały także trudniejsze okresy i to właśnie wtedy zawsze stawaliście na wysokości zadania aby zmotywować nas do dalszej pracy. Jeśli postrzegacie dzisiejsze wiadomości jako sukces, chcę, abyście wiedzieli, że macie w nim swój ogromny udział i że to nasze wspólne osiągnięcie. Was – ludzi z otwartą głową, pełnych chęci do nauki, zapału i życzliwości i nas – wykonawców z przekonaniem, że da się zrobić coś wartościowego od zera. Wierzę, że udaje się to dlatego, że od początku gramy w jednej drużynie i za to ogromnie Wam dziękuję!

Jak wiecie, przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem biura kreatywnego eduweb.pl. Niedawno zakończyliśmy ostatnie prace i możemy już pokazać Wam ich rezultat. Na przestrzeń, którą stworzyliśmy składa się kreatywne biuro, pomieszczenia studio eduweb.pl a także nasz Ośrodek Szkoleniowy, w którym będziemy prowadzić szkolenia stacjonarne oraz zdalne.

Na premierę naszego biura zapraszamy już dzisiaj (środa 11.12.) o godzinie 20:00 na Eduweb Live (http://www.eduweb.pl/warsztaty)! Podczas Warsztatu pokażemy Wam, jak wygląda nasz Ośrodek oraz porozmawiamy o planach rozwoju eduweb.pl. Jak zwykle Wasze opinie są dla nas niezwykle ważne, zatem mamy nadzieję, że uda Wam się dotrzeć na spotkanie. Poza nowym biurem mamy dla Was jeszcze jedną, praktyczną niespodziankę nad którą pracowaliśmy 😉

Do zobaczenia o 20:00 na http://www.eduweb.pl/live/start-biura-kreatywnego-eduweb.pl

Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności