Nowości

Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl już wkrótce!

Witajcie, Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie – Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl, który potrwa w terminie 20.03 – 14.04. Przygotowaliśmy…

Witajcie,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie – Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl, który potrwa w terminie 20.03 – 14.04. Przygotowaliśmy je z myślą o wszystkich entuzjastach fotografii – zarówno początkujących, hobbystach, jak i fotografujących na co dzień. W trakcie wydarzenia przewidzieliśmy premiery nowych Kursów z dziedziny fotografii, darmowe Warsztaty, Konkursy, a także specjalne oferty Partnerów!

Zapisz się już teraz aby otrzymać Pakiet Startowy, który zawiera zaproszenia na Warsztaty online, darmowe materiały oraz specjalne przygotowane promocje.

Odbierz Pakiet Startowy >> 

Sprawdź co będzie się działo podczas Miesiąca z Fotografią:

  • Premiery Kursów Wideo

Już wkrótce będziemy mieli przyjemność oddać w Twoje ręce najbardziej aktualne, obszerne i kompletne Wideo Kompendium Fotografii, na które składają się Kursy od podstaw aż do poziomu zaawansowanego. Z pomocą jednych z najlepszych fotografów w branży, przygotowaliśmy dla Ciebie kilkadziesiąt godzin materiałów, po brzegi wypełnionych konkretnymi poradami i technikami fotografowania.

W trakcie Miesiąca z Fotografią na eduweb.pl, swoją premierę będą miały Kursy:
– 20.03 Kurs Fotografii od Podstaw
– 27.03 Kurs Fotografii – Obsługa Aparatu
– 03.04 Kurs Fotografii – Fotografia Studyjna
– 10.04 Kurs Fotografii – Fotografia Podróżnicza

  • Edycje Limitowane i Rabaty na Kursy!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Specjalne Edycje DVD w kilku wariantach, Pakiety Kursów Online i zniżki na pojedyncze Kursy Online. Wyjątkowe wydanie DVD przygotowaliśmy w limitowanym nakładzie 70 sztuk. Więcej informacji o pakietach i zniżkach otrzymają Uczestnicy Miesiąca z Fotografią po zapisaniu się.

  • Darmowe Warsztaty online

Łącznie zaplanowaliśmy około 20 godzin darmowych materiałów – codziennie będziemy streamowali na żywo na FB / YT. Żeby oglądać darmowe materiały weź udział w Miesiącu z Fotografią i Odbierz Pakiet Startowy. Codziennie przed każdym Warsztatem otrzymasz od nas maila z przypomnieniem i bezpośrednim linkiem.

  • KONKURS dla Uczestników Miesiąca z Fotografią

Dla wszystkich sympatyków Fotografii przygotowaliśmy także wyjątkowy Konkurs #EduwebFotoTips. W Konkursie możesz wygrać atrakcyjne nagrody w postaci:

  1. Tabletu Wacom Intuos Art
  2. 2x Rysika Wacom Fineline
  3. 3x Karta Podarunkowa 100 zł

W trakcie Miesiąca Fotografii na blogu eduweb.pl zamieścimy artykuł na temat sprawdzonych sposobów na udane zdjęcie, które przedstawią nasi eksperci. Będziemy też publikowali wybrane sposoby w postaci postów na Facebook’u. Kiedy opublikujemy wpis, prześlemy Ci powiadomienie. Twoim zadaniem jest przygotowanie podobnej, krótkiej wskazówki związanej z fotografią i umieszczenie jej w formie graficznej jako post na Facebook’u z dopiskiem:

„#EduwebFotoTips – uczę się w ramach Miesiąca Fotografii na http://fotografia2017.eduweb.pl!”

Post powinien być stworzony na podanym przez nas szablonie. Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się 10 kwietnia, kiedy to panel złożony z autorów Kursów Foto przejrzy wszystkie prawidłowe zgłoszenia i wybierze najlepsze wskazówki. Z ich autorami skontaktujemy się przez wiadomość na FB (prosimy o sprawdzenie zakładki „Inne”) a listę zwycięzców dodatkowo opublikujemy na naszym profilu: https://www.facebook.com/eduwebpl w dniu 11 kwietnia. Szczegółowy regulamin i więcej informacji podamy już wkrótce.

  • Promocje od Partnerów

Razem z Partnerami Miesiąca z Fotografią przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe promocje. Wspierają nas najlepsze firmy, które oferują sprzęt wideo i foto – w czasie ograniczonym do 10 kwietnia, będziesz mógł skorzystać z wyjątkowych ofert, które starannie wyselekcjonowaliśmy.

Weź udział w Miesiącu z Fotografią i już teraz odbierz swój Pakiet Startowy >> 

Do zobaczenia już w najbliższy poniedziałek 20 marca!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności