Nowości

Nadchodzi kompendium Tworzenia Aplikacji Android!

Witajcie! Już w najbliższy poniedziałek, 14 marca, ukażą się aż 2 nowe kursy poświęcone zagadnieniom, o które pytaliście już od dawna – mowa tu…

adb-android-logo

Witajcie!

Już w najbliższy poniedziałek, 14 marca, ukażą się aż 2 nowe kursy poświęcone zagadnieniom, o które pytaliście już od dawna – mowa tu o pakiecie kursów związanych z tworzeniem i projektowaniem aplikacji na system Android. Jego dwie pierwsze części ukażą się naraz, trzecia – techniki zaawansowane programowania aplikacji Android będzie miała premierę latem tego roku. Dwie poniedziałkowe premiery to:

Kurs Tworzenie Aplikacji Android

Korzystając z tego materiału poznasz od podstaw ekosystem programistyczny platformy Android i zaczniesz programować własne, nowoczesne aplikacje mobilne! Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy, to obszerne wprowadzenie przygotowane przez eksperta – praktyka, który wykorzystuje tą wiedzę w codziennej pracy.

W Kursie, na przestrzeni ponad 6 godzin materiału wideo, poznasz najważniejsze koncepcje programowania aplikacji na platformę Android. Rozpoczniemy od instalacji środowiska oraz przeglądu najważniejszych narzędzi przydatnych w pracy developera platformy Android. Następnie od podstaw zaprogramujemy trzy praktyczne aplikacje, na przykładzie których poznasz najważniejsze kontrolki i schematy pracy w Android Studio, jak również programowania w Java na potrzeby Androida. Praktyczne przykłady przygotowaliśmy tak, aby poza omówieniem ważnych koncepcji platformy, takich jak cykl życia aplikacji, przekazać także szereg schematów wdrażania stylów oraz implementacji zasad Material Design do Twoich projektów.

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z tworzeniem mobilnych aplikacji na platformę Android i mają już opanowane podstawy języka Java. Jeśli jeszcze nie potrafisz programować w Java, polecamy nasz kurs Java od Podstaw, dzięki któremu uzupełnisz braki!

social

Drugi kurs powstawał równolegle i stanowi doskonałe uzupełnienie bądź rozszerzenie wiadomości o zagadnienia kojarzone bardziej z projektowaniem graficznym i szeroko pojętym designem aplikacji. Mowa tu o:

Kurs Material Design – Projektowanie dla Androida

W tym kursie nauczysz się projektować użyteczne interfejsy użytkownika w jednym z najbardziej wpływowych języków projektowania, jakim jest Material Design. Dowiesz się jak w popularnych aplikacjach graficznych tworzyć zgodne z wytycznymi aplikacje, które skalują się na wiele ekranów.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kurs, dzięki któremu poznasz ekosystem projektowania dla Android, a także koncepcje i wytyczne Material Design, które możesz zastosować do projektowanych interfejsów – nie tylko aplikacji mobilnych, ale także natywnych, czy nawet stron WWW. W Kursie dokładnie omówimy wytyczne Material Design, koncentrując się na typografii, gridzie, kolorach, czy najważniejszych Patternach tworzenia UI. Przejdziemy także przez proces projektowania aplikacji Material Design od samych podstaw, przy okazji prezentując masę przydatnych technik projektowania z Illustrator oraz Photoshop. Z Kursem otrzymasz też mnóstwo gotowych bibliotek, zasobów i akcji, które znacznie przyspieszą proces projektowania i usprawnią Twoją codzienną pracę!

Ten materiał jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą tworzyć interfejsy aplikacji zgodne z zasadami Material Design oraz projektować aplikacje dla systemu Android. Mile widziane jest wcześniejsze opanowanie podstaw aplikacji Photoshop oraz Illustrator, które znajdziesz w innych naszych kursach.

Pozostaje mi jedynie prosić jeszcze o kilka dni cierpliwości – a już w poniedziałek udostępnimy Wam kursy, w które jak zwykle włożyliśmy mnóstwo pracy i jesteśmy przekonani, że okażą się doskonałym wyborem dla każdego, kto ma – bądź chciałby mieć – styczność z tworzeniem aplikacji mobilnych na ten najpopularniejszy w Polsce system operacyjny.

Do usłyszenia!

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Nowości

Już wkrótce – Java – Techniki Zaawansowane!

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności