Nowości

Nadchodzi kurs Modelowania Postaci w ZBrush!

Witajcie! Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną wakacyjną Premierę na eduweb.pl. Tym razem do Waszej dyspozycji oddamy nowy materiał poświęcony modelowaniu 3D w ZBrush, czyli praktyczny…

Zrzut ekranu 2016-07-19 o 16.49.36

Witajcie!

Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną wakacyjną Premierę na eduweb.pl. Tym razem do Waszej dyspozycji oddamy nowy materiał poświęcony modelowaniu 3D w ZBrush, czyli praktyczny kurs przeznaczony dla osób, które chciałyby nauczyć się modelowania postaci w jednej z najciekawszych aplikacji 3D na rynku. Kurs ZBrush – Techniki Modelowania Postaci pokazuje możliwości jakie posiada Zbrush, program głównie przeznaczony do modelowania organicznego, za pomocą którego Wojciech Magierski zbuduje całkowicie od zera model hard surfaceCałość kursu została podzielona na 3 działy. W pierwszym z nich omówimy modelowanie za pomoca polygroup, oraz wykorzystamy tą właśnie technikę, aby z bazowego meshu stworzyć postać robota.

W drugi dziale będziemy omawiać tworzenie insert brushy, które pomagają w dodawaniu detali do powierzchni modelu, następnie zrobimy swój własny insert brush w oparciu o mesh, który będziemy modelować niezależnie.

Następnie przejdziemy do części poświęconej renderowi, zajmiemy się przygotowaniem oraz przypisaniem materiałów do poszczególnych elementów modelu. W kolejnym kroku przejdziemy również do Modo, gdzie będziemy tworzyć shadery i oświetlać scenę.

Po obejrzeniu kursu będziesz mógł własnymi siłami przygotować model hard surface, a to wszystko w nieporównywalnie krótszym czasie w stosunku do innych softów 3D. Pod kątem koncepcyjnym czas jest najważniejszy, artysta mając w głowie wizję czy też pomysł, nie może pozwolić sobie na to aby jego kreatywność została powstrzymana przez brak możliwości szybkiej zmiany, czy modelowania elementów – to właśnie jedna z największych zalet ZBrusha.

Zobacz model, jaki wykonamy w trakcie trwania kursu:
https://www.behance.net/gallery/32043821/Legion

Autorem tego kursu nie mógł być nikt inny, jak Wojciech „m4gik” Magierski – znany już Wam z wielu kursów na eduweb.pl, w tym takich unikatowych materiałów jak Kurs Photoshop Masterclass czy Kurs Photoshop i ZBrush.

Do usłyszenia już niedługo, bo w najbliższy poniedziałek – 25 lipca!

Serdecznie pozdrawiam,
Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Nowości

Kurs ZBrush – Techniki Modelowania Postaci już dostępny!

Witajcie! Mamy ogromną przyjemność zaprosić was na długo wyczekiwaną premierę kursu ZBrush - Techniki Modelowania Postaci! Od dnia dzisiejszego jest dostępny na: Kurs ZBrush - Techniki Modelowania Postaci…

Nowości

Już dostępny! Kurs Projektowanie Graficzne – Tworzenie Opakowań

Witajcie! Mamy ogromną przyjemność poinformować was o nowym kursie dostępnym na eduweb.pl! Kurs z pewnością zainteresuje osoby, które pracują już w aplikacjach graficznych, ale chcą kreatywnie wykorzystać…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności