Nowości

Nadchodzi nowy kurs Adobe Muse na eduweb.pl!

Witajcie! Mam ogromną przyjemność zapowiedzieć zbliżającą się premierę kursu wideo poświęconego Adobe Muse! Muse to narzędzie, które pozwala tworzyć strony WWW w najnowszych standardach HTML5,…

Adobe_Muse_logo

Witajcie!

Mam ogromną przyjemność zapowiedzieć zbliżającą się premierę kursu wideo poświęconego Adobe Muse!

Muse to narzędzie, które pozwala tworzyć strony WWW w najnowszych standardach HTML5, CSS3 oraz z użyciem JavaScript i jQuery w zautomatyzowany sposób. Do korzystania z Muse nie są potrzebne umiejętności programistyczne, ponieważ wszystkie operacje można przeprowadzić w interfejsie graficznym. Muse jest instalowany z szeregiem widgetów, takich jak galerie, lightboxy, tooltipy czy dynamiczne, generowane na podstawie mapy witryny menu.Wygląd tych komponentów możemy łatwo zmieniać również dzięki integracji z Photoshopem oraz innymi aplikacjami Adobe.

Poza tym Muse pozwala z łatwością przejść przez wszystkie etapy pracy z witryną począwszy od planowania i przygotowania mapy strony, przez projektowanie w środowisku graficznym z ułatwieniami takimi jak Master Pages czy definiowalne nagłówki i footery, aż do eksportu na serwer produkcyjny. Bardziej zaawansowani mogą skorzystać także z możliwości wstawienia własnego kodu HTML. Od niedawna Adobe Muse umożliwia też tworzenie stron responsywnych, co również zaprezentujemy w trakcie kursu!

Zrzut ekranu 2016-05-31 o 16.04.57

Zrobimy co w naszej mocy, aby udostępnić Wam przygotowywany materiał już w najbliższy poniedziałek – 6 czerwca! Autorem kursu będzie Grzegorz Róg.

Życzę miłego tygodnia 🙂

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności