Darmowe

Najciekawsze zasoby dla Grafika #6

Nie byliśmy pewni ile dni ma luty, a więc zwlekaliśmy z podsumowaniem miesiąca na naszym blogu. Luty już się skończył, prawda? 🙂 Mówiąc serio,…

Nie byliśmy pewni ile dni ma luty, a więc zwlekaliśmy z podsumowaniem miesiąca na naszym blogu. Luty już się skończył, prawda? 🙂 Mówiąc serio, przepraszamy Was za opóźnienie, podyktowane jednak kończeniem świetnych materiałów, które już niebawem oddamy w Wasze ręce.

Tymczasem jednak kolejne zestawienie ciekawych linków, które podrzucaliśmy Wam na naszym facebookowym fanpage’u! W tym wpisie materiały dla grafików i osób zajmujących się projektowaniem stron internetowych.

Polecamy również materiały dla Web Developerów z tego miesiąca:

a także materiały z poprzednich edycji:

A tymczasem klikajcie w obrazki 😉

[zasoby]

Na zakończenie…

I to już wszystko, co mamy dla Was z tematyki związanej z grafiką. Pamiętajcie, że chętnie przyjmiemy od Was ciekawe linki, które leżą w Waszych zakładkach lub na które natknęliście się w internecie. Chętnie podzielimy się nimi z innymi osobami śledzącymi eduweb.pl.

A wszystkich, którzy nie śledzą nas jeszcze na Facebooku zachęcamy do polubienia naszego profilu – na pewno nie pożałujecie!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Marketing i Biznes

10 portali dla designerów – cz. II

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności