Fotografia i Photoshop

Responsive Web Design. Najlepsze Warsztaty wkrótce na DVD

Witajcie, Chciałbym zapowiedzieć najbliższą premierę na eduweb.pl, która będzie miała miejsce już w najbliższy poniedziałek, 27.01. Przygotowaliśmy dla Was kompilację najlepszych Warsztatów Eduweb Live…

Witajcie,

Chciałbym zapowiedzieć najbliższą premierę na eduweb.pl, która będzie miała miejsce już w najbliższy poniedziałek, 27.01. Przygotowaliśmy dla Was kompilację najlepszych Warsztatów Eduweb Live na temat Responsive Web Design. Do materiału, który będzie dostępny jak zwykle w formie DVD lub do pobrania z naszej strony, dołączamy także bonusowe lekcje, których nie znajdziecie w Bazie Wiedzy.

Przygotowana kompilacja stanowi szereg przydatnych technik dla front-end developerów, jak również zestaw wskazówek dotyczących projektowania.  Dowiesz się między innymi jak przygotować i zoptymalizować grafikę na potrzeby nowoczesnych wyświetlaczy, poznasz szereg przydatnych bibliotek JavaScript oraz pluginów jQuery, które pozwolą na wygodną obsługę dotyku, implementację wzorców nawigacji, skalowalne tabele i wiele więcej. Poznasz sztuczki przy tworzeniu fluid layoutu, skalowalnego slidera z CSS3, menu oraz osadzania video w HTML5. Dowiesz się także jak będzie wyglądała przyszłość CSS Layout z wykorzystaniem technik jak flex-box czy grid layout.

Najbliższa premiera, obok kursu Elastyczne Strony WWW, który sugeruję przerobić w pierwszej kolejności, stanowi obszerny zbiór praktyk projektowania stron WWW oraz grafiki pod kątem urządzeń mobilnych, niezbędny każdej osobie, która zajmuje się tworzeniem nowoczesnych stron WWW. Jest to również odpowiedź na wiele Waszych zapytań dotyczących zebrania partii Warsztatów w jeden kurs, abyście mogli pobrać go jednorazowo i oglądać offline / bez daty ważności jak ma to miejsce w przypadku abonamentu. Proszę bardzo! 🙂 Jestem pewien, że ten obszerny kurs przyda się Wam podczas codziennej pracy.

Zatem do usłyszenia w poniedziałek,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 2

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 1

Marketing i Biznes

10 portali dla designerów – cz. II

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności