Nowości

Nowa Linia Produktowa na eduweb.pl

Witam serdecznie, Chciałbym poinformować o zmianie linii produktowej, w której od dzisiaj dostępne są już wszystkie kursy w wydaniu DVD na eduweb.pl. Przez kilka…

Witam serdecznie,

Chciałbym poinformować o zmianie linii produktowej, w której od dzisiaj dostępne są już wszystkie kursy w wydaniu DVD na eduweb.pl. Przez kilka miesięcy pracowaliśmy nad redesignem opakowań i płyt eduweb.pl. Teraz wszystkie nasze płyty są przygotowane w oparciu o zmienioną, nową linię produktową co oznacza między innymi:

  • Zmianę opakowań kursów oraz okładek
  • Zmianę technologii przygotowywania i zabezpieczania płyt
  • Każda płyta sprzedawana jest razem z książeczką

Poza podwyższeniem jakości materiałów, na których nagrywane są kursy oraz ich opakowań, naszym celem było także przygotowanie jak najlepiej wyglądających produktów, część z nich prezentujemy poniżej:

Wizualizacje wszystkich nowych płyt DVD w lepszej rozdzielczości można znaleźć na profilu eduweb.pl na facebook’u: http://www.facebook.com/eduwebpl

Opakowania

Nowe opakowania kursów to przede wszystkim najwyższej jakości lakierowane pudełka, odporne na uszkodzenia w transporcie i eksploatacji. Są one dostarczane przez dostawcę, który zaopatruje w pudełka premium np. producentów gier komputerowych. Ponadto, każdy z kursów jest oryginalnie zafoliowany. W transporcie kursy chronione są dodatkowo przez bąbelkową kopertę, która zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i szkodliwym wpływem niskich temperatur.

Całkowicie zmieniliśmy także design okładek, każda z nich posiada unikalną grafikę związaną z tematyką kursu. Cała linia produktowa ma spójną szatę graficzną a także świetnie prezentuje się na półce – cienkie opakowania slim nie zajmują zbyt dużo miejsca a grzbiety opakowań tworzą estetyczną kolekcję.

Płyty i książeczki

Zmieniliśmy także technologię przygotowywania płyt, na które nadrukowywana jest grafika a same płyty zabezpieczamy lakierem ochronnym, co zapewnia im zdecydowanie większą trwałość. Ponadto każda z płyt jest indywidualnie testowana, co zapobiega wadliwemu działaniu nośników.

W komplecie z każdym z kursów znajdziecie także książeczkę, w której opisane są najlepsze techniki pracy a także przydatne skróty klawiaturowe i funkcje programów.

Podsumowując, na komplet materiałów w formie DVD składa się książeczka, płyta DVD oraz eleganckie, zafoliowane opakowanie. Jednocześnie jest nam miło poinformować, że udało nam się zachować dotychczasowe ceny kursów.

Wymiana starej linii produktowej

Jednocześnie, przewidzeliśmy możliwość dokupienia nośników w nowej linii produktowej. Mogą to zrobić klienci, którzy posiadają kursy ze starszej linii produktowej lub w wersji online. W obu przypadkach domówienie pojedynczego nośnika z nowej linii do zakupionego wcześniej kursu wiąże się z opłatą 12 zł / nośnik + 5 zł koszt przesyłki. Od powyższej zasady jest jeden wyjątek, mianowicie do kursów, które zostały zaktualizowane należy odpowiednio dopłacić:

  • 22 zł do kursów Illustrator i Photoshop CS4
  • 32 zł do kursu Flash CS4

Zamówienia można przesyłać na adres platnosci@eduweb.pl

Czekamy na Wasze opinie dotyczące nowej linii produktowej eduweb.pl

PS. Już w poniedziałek premiera kursu HTML5!

Do usłyszenia,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

Nowości w ES2021

W tym roku w ECMAScript pojawiło się kilka zmian, które zasługują na uwagę. Z jednej strony z pewnością usprawnią pracę a z drugiej ich nieznajomość może mieć…

Marketing i Biznes

Newsletter UI & UX #6 – Jak przygotować się do mastermindu?

Aż 80 osób zgłosiło się do mastermindów w ramach Ahoy – niesamowicie nas to cieszy! Nie spodziewaliśmy się aż tylu uczestników. Aga i Paulina miały nie lada…

Fotografia i Photoshop

Fotografia to najlepsze czym możesz się zająć!

Jest mnóstwo zawodów na świecie, ale w mojej ocenie, fotografia zdecydowanie przoduje, jeśli chodzi o satysfakcję z pracy. Skąd takie przemyślenia? Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś marzył…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności