Nowości

Nowa oferta Szkoleń Stacjonarnych i Online na Eduweb.pl!

Witajcie – Mam bardzo dobre wiadomości; właśnie uruchomiliśmy w ramach eduweb.pl nowe strony Szkoleń Stacjonarnych, jak również specjalną promocję -15% a także oferty nowych…

Witajcie –

Mam bardzo dobre wiadomości; właśnie uruchomiliśmy w ramach eduweb.pl nowe strony Szkoleń Stacjonarnych, jak również specjalną promocję -15% a także oferty nowych Szkoleń! Na tym dobre wiadomości się jednak nie kończą, ponieważ teraz wiele szkoleń w ramach oferty eduweb.pl jest dostępnych także w wersji Online, czyli z wariantem uczestnictwa w szkoleniu na żywo, zdalnie! Ofertę Szkoleń wraz z najbliższymi terminami znajdziecie na:

http://eduweb.pl/szkolenia/katalog/

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na nasze nowe Szkolenia:

Promocja -15%!

W ramach nowego harmonogramu, który cały czas uzupełniamy, wprowadziliśmy czasowe promocje na rejestracje na Szkolenia. Dla osób, które zarezerwują się odpowiednio wcześnie, przewidzieliśmy zniżki aż -15% na nasze Szkolenia zarówno w wersji Online jak i na wersje Stacjonarne. Macie teraz możliwość dokonania zakupu Szkolenia w dowolnej wersji bezpośrednio na stronie z ofertą, gdzie jednocześnie są prezentowane aktualne ceny oraz daty obowiązywania promocji:

wawa

Streaming Szkoleń Online!

Dla niektórych Szkoleń dostępna jest także możliwość ich oglądania zdalnie, dzięki platformie w ramach której streamujemy szkolenia na żywo przez internet. W zależności od rodzaju i specyfiki szkolenia taka opcja jest dostępna na przestrzeni całego szkolenia, lub wyłącznie w ramach wybranych dni – na ogół są to dni w których prowadzimy części wykładowe, które doskonale nadają się do tego aby uczestniczyć w nich także zdalnie. Więcej na temat pierwszego szkolenia które organizowaliśmy w tej formie przeczytasz tutaj. Możliwość udziału w szkoleniach online to szereg korzyści:

  • Zdecydowanie niższe koszty – mniejsza cena szkolenia ale również brak kosztów dojazdu i zakwaterowania
  • Możliwość oglądania Szkolenia w dowolnym miejscu – wystarczy nowoczesna przeglądarka
  • Udział w dyskusji na czacie z moderatorem podczas szkolenia i możliwość zadania pytania prowadzącemu
  • Dostęp do zapisu ze szkolenia przez 30 dni po jego zakończeniu!

Możliwość obejrzenia nagrania ze Szkolenia!

Z części Szkolenia którą transmitujemy online udostępniamy także nagranie, które dostępne jest zarówno dla osób które biorą udział w szkoleniu w Warszawie, jak i zdalnie. Przez 30 dni po szkoleniu masz wyjątkową możliwość przypomnienia sobie zawartości szkolenia, odświeżenia informacji czy np. obejrzenia tej części szkolenia, w której nie mogłeś uczestniczyć na żywo!

Nowe Szkolenia w ofercie

Jednocześnie, aktualizujemy także naszą ofertę Szkoleń, gdzie dostępne są już niektóre z nowości, które dla Was szykujemy, przykładowo:

  • Profesjonalny Retusz w Photoshop
  • Alchemia Illustratora
  • Photoshop od Podstaw
  • Programowanie na platformę Android
  • PHP od Podstaw
  • i wiele więcej!

Zachęcamy do śledzenia aktualnej oferty na: http://eduweb.pl/szkolenia/katalog/

Zapraszamy do udziału w Szkoleniach!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności