Nowości

Nowa Wyszukiwarka materiałów eduweb.pl

Mam dla Was kolejną dobrą wiadomość, którą jest uruchomienie najnowszej sekcji naszego serwisu, czyli Wyszukiwarki eduweb.pl. Ponieważ na eduweb.pl w coraz większym tempie dodajemy…

Mam dla Was kolejną dobrą wiadomość, którą jest uruchomienie najnowszej sekcji naszego serwisu, czyli Wyszukiwarki eduweb.pl.

Ponieważ na eduweb.pl w coraz większym tempie dodajemy nowe treści, a już teraz w naszej bazie znajduje się ponad 700 godzin materiałów, na które składają się Kursy, Darmowe Tutoriale oraz Warsztaty, stworzyliśmy nową wyszukiwarkę, dzięki której możesz bardzo sprawnie przeglądać nasze obszerne zasoby i odnaleźć te treści, które Ciebie interesują.

Wyszukiwarkę znajdziesz pod adresem:
http://www.eduweb.pl/wyszukiwarka

Wyszukiwarka jest w pełni responsywna, co sprawia, że możecie z niej wygodnie korzystać także na tabletach czy telefonach!

Najważniejsze funkcje nowej wyszukiwarki to:

  • Pełna skalowalność na różne rozdzielczości i urządzenia
  • Elementy interfejsu zoptymalizowane pod wyświetlanie np. na iPadzie i innych urządzeniach
  • Zaawansowane możliwości wyszukiwania i filtry
  • Dwa tryby szukania materiałów
  • Trzy tryby wyświetlania zawartości
  • Zagregowane wszystkie materiały eduweb.pl

W tym momencie w serwisie znajdziecie dwa sposoby na wyszukiwanie. Wyszukiwarka obok logo działa na zasadzie podpowiadania, co znaczy że po wpisaniu frazy otrzymujecie po chwili widok wyników z podziałem na typ materiału. Wystarczy chwilkę poczekać podczas wpisywania i viola:

1

Kolejna ciekawa funkcjonalność wyszukiwarki to możliwość włączenia filtrów dla najważniejszych kategorii, które mogą działać łącznie, oraz ich wyłączania w dowolnym czasie:

2

Tak zawężone wyniki wyszukiwania można także ograniczyć do jednego z typów materiałów, które znajdziesz na eduweb.pl: Kursów, Darmowych Lekcji lub Warsztatów, można także przeglądać Wszystkie materiały.

3

Następnie, sekcja opcji Zaawansowanego wyszukiwania pozwala na wykonanie szeregu operacji. Przede wszystkim można także zawężać wyszukiwanie do Kategorii jak Grafika, jak również do technologii jak Photoshop, ale także reorganizować widok wyświetlanych wyników. Przykładowo widok listy będzie świetnie sprawdzał się na małych urządzeniach takich jak telefon.

4

W sekcji ustawień Zaawansowanych masz także możliwość nałożenia kolejnych filtrów w tym Popularności jak również przejrzeć materiały, które są dostępne dla Ciebie, czyli darmowe jak również te, do których wykupiłeś dostęp.

5

Ponadto, możesz także filtrować materiały po czasie ich trwania, jeśli masz na przykład akurat wolne 60 minut, możesz ograniczyć wyszukiwanie do tej długości.

6

Cały czas będziemy starali się rozwijać Wyszukiwarkę i jesteśmy otwarci na Wasze propozycje jak również komentarze dotyczące jej obecnej formy i działania. Zatem, zapraszam do komentowania 🙂

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności