Nowości

Nowe Forum eduweb.pl

Witajcie, Po pierwsze – jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, co będzie działo się począwszy od kwietnia i maja na eduweb.pl. Jest mi niezwykle miło, że…

Witajcie,

Po pierwsze – jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, co będzie działo się począwszy od kwietnia i maja na eduweb.pl. Jest mi niezwykle miło, że już wkrótce będziemy mogli pokazać Wam pracę, którą wykonaliśmy nad serwisem w ciągu minionych kilku miesięcy. Szczegóły będziemy stopniowo odkrywać w najbliższym czasie na blogu na facebook’u. Modernizację naszych serwisów rozpoczęliśmy od forum, które dostępne jest w zupełnie nowej odsłonie pod adresem:

http://forum.eduweb.pl

Na forum wprowadziliśmy zmiany w funkcjonalnościach, o które prosiliście od dawna, zaktualizowaliśmy i zoptymalizowaliśmy skrypty i powoli integrujemy forum z pozostałymi serwisami platformy eduweb.pl.

Z prawej strony obok logo eduweb.pl znajdziecie tzw. „Switch”, czyli strzałeczkę, która pozwoli Wam nawigować do innych serwisów eduweb.pl. Poza tym, po zalogowaniu dostępny jest nowy, przyjazny interfejs z nawigacją pomiędzy panelem użytkownika oraz nowymi wiadomościami. Wdrożyliśmy też testowo szereg elementów, które pojawią się we wszystkich nowych serwisach – poza switch’em, znajdziecie także wspólny footer oraz szereg elementów graficznych.

Zmiana dotyczy nie tylko wyglądu oraz funkcjonalności witryny. Postaramy się także częściej uczestniczyć w dyskusjach a także przekazywać wiele ważnych informacji z pomocą forum. Zostanie ono również w pewnym stopniu zintegrowane z nowymi serwisami, które dla Was szykujemy, ale o tym więcej dowiecie się z kolejnych wpisów.

Jeśli jeszcze nie masz konta na naszym forum – serdecznie zapraszamy do rejestracji na  http://forum.eduweb.pl oraz do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach fantastycznej i bardzo dynamicznie rozwijającej się społeczności eduweb.pl!

Do „spisania” na forum eduweb!

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności