Fotografia i Photoshop

Nowe kursy na eduweb.pl – Wspaniałe Strony WWW

Co składa się na fantastyczny projekt strony internetowej? Odpowiedź nie jest trudna – pomysł, kreatywność, wiedza oraz konkretne techniki, które sprawią, że Twoja witryna…

Co składa się na fantastyczny projekt strony internetowej?

Odpowiedź nie jest trudna – pomysł, kreatywność, wiedza oraz konkretne techniki, które sprawią, że Twoja witryna będzie skuteczna i profesjonalna. Dzięki najnowszym kursom eduweb.pl wykonanie będzie równie proste.

Nowe kursy są dostępne na stronie http://www.eduweb.pl

Mam przyjemność ogłosić premierę najdłużej oczekiwanych kursów eduweb.pl – Pakietu Wspaniałe Strony WWW – składającego się z dwóch obszernych kursów, które stanowią wynik miesięcy pracy i esencję moich najlepszych praktyk zebranych podczas wieloletniego projektowania serwisów internetowych.

Prezentuję screeny jednego z projektów omówionych w kursie:

Pakiet zawiera kurs teorii i dobrych praktyk projektowania, w którym szczegółowo omówione zostały zagadnienia użyteczności, architektury treści strony www, typografii, teorii kolorów oraz wiele innych tematów obowiązkowych dla każdego webdesignera. Wszystkie zagadnienia zostały oparte na praktycznych przykładach i konkretnych zastosowaniach płynących z mojego doświadczenia. Elementy stron www są analizowane na przykładzie setek najwyższej klasy witryn! W kursie znajdziesz także wstęp do promocji i pozycjonowania stron www, a także ogromny zbiór nieocenionych linków do darmowych, rewelacyjnych zasobów sieci.

Drugi kurs to praktyka projektowania fantastycznych witryn w Photoshopie. Wskazówki z poprzedniego kursu zastosujemy w programie, aby krok po kroku przygotować layouty dla trzech różnych stron www. Kurs praktyczny to zastosowanie najbardziej skutecznych i zaawansowanych technik Adobe Photoshop. Poza stworzeniem wyglądu witryn zgodnie ze sztuką projektowania, w kursie znajdziesz mnóstwo wskazówek, między innymi jak pociąć layout na potrzeby XHTML/CSS, jak przygotować skuteczne portfolio i zdobyć klientów, dowiesz się jakie są kluczowe elementy skutecznego sklepu internetowego i wiele, wiele więcej!

Ps. Kursy zawierają także materiały bonusowe: “TIPS&TRICKS w Photoshopie” oraz “Pomysły na dochodowy serwis internetowy!”

Zapraszam na http://www.eduweb.pl!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności