Flash

Nowoczesne strony Flash już wkrótce!

Moi Drodzy, Flash ma się rewelacyjnie. Codziennie powstają setki nowych, fantastycznych witryn przygotowanych w tej technologii (możecie zobaczyć je np. na http://thefwa.com). To, co…

Moi Drodzy,

Flash ma się rewelacyjnie. Codziennie powstają setki nowych, fantastycznych witryn przygotowanych w tej technologii (możecie zobaczyć je np. na http://thefwa.com). To, co zmieniło się na przestrzeni czasu to podejście do projektowania we Flashu oraz poszczególne techniki. Zalety nowoczesnych stron Flashowych to między innymi świetne animacje oraz elastyczność kreowania witryn bez względu na widizmisie przeglądarek. Dzięki inteligentnemu rozmieszczaniu elementów layoutu możemy jeszcze lepiej wykorzystać miejsce w przeglądarce i dostosować je dynamicznie do rozdzielczości. Nowoczesne strony Flash są także przyjazne dla wyszukiwarek i mogę Was zapewnić, że da je się pozycjonować nie gorzej niż witryny przygotowane w HTMLu. Jak to możliwe? Przekonasz się już niebawem, gdy na eduweb.pl ukaże się najnowszy pakiet kursów zatytułowany Nowoczesne Strony WWW we Flash’u. Będzie to najobszerniejszy materiał na eduweb.pl obejmujący swoim zakresem trzy kursy:

 • ActionScript 3 dla Projektantów
 • Nowoczesne Strony WWW we Flash’u
 • Pozycjonowanie Flashowych Witryn

Na przestrzeni pakietu okiem projektanta wyjaśnione są kluczowe zagadnienia z dziedziny programowania w AS3 w prosty, zrozumiały sposób. Otrzymujesz niezbędną wiedzę z zakresu AS3, którą łatwo opanować ponieważ nie wykracza poza podstawy, jednak nakierowana jest na projektowanie praktycznych elementów interfejsu użytkownika. Kolejno omówiony zostanie cały proces tworzenia dynamicznej, nowoczesnej witryny, która wygląda rewelacyjnie a edycja jej elementów odbywa się z wykorzystaniem systemu CMS. Ostatnia część dotyczy tworzenia stron Flash przyjaznych dla wyszukiwarek i ich promocji. Kluczowe elementy gotowej witryny to między innymi:

 • Efektowne animacje i grafika stworzona od podstaw w Adobe Photoshop
 • Skalowalny layout, w którym obiekty dopasowują się do przeglądarki
 • Preloadery, które możesz łatwo modyfikować
 • Opcja fullscreen
 • Ładowanie danych z pliku XML
 • Edycja danych z poziomu panelu administracyjnego w PHP
 • Formularze we Flash i PHP 5
 • Pozycjonowanie strony we Flash w przeglądarkach
 • i wiele, wiele więcej

W skrócie – materiał, który już niedługo będę miał przyjemność Ci zaprezentować to cała moja wiedza w dziedzinie tworzenia efektownych, dynamicznych stron Flash, które teraz możesz skutecznie promować w wyszukiwarkach. Łączny czas trwania trzech ściśle ze sobą powiązanych kursów wchodzących w skład pakietu to kilkanaście godzin na przestrzeni których otrzymujesz całą niezbędą wiedzę do tworzenia fantastycznych stron WWW we Flashu CS5 oraz ActionScript 3.

Do usłyszenia już wkrótce! 🙂

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności