Nowości

Nowy Blog eduweb!

Witam serdecznie na nowym blogu eduweb.pl. Motywowany Waszymi listami, z przyjemnością uruchomiłem blog, w którym postaram się regularnie zamieszczać materiały na temat szeroko pojętego…

Witam serdecznie na nowym blogu eduweb.pl. Motywowany Waszymi listami, z przyjemnością uruchomiłem blog, w którym postaram się regularnie zamieszczać materiały na temat szeroko pojętego projektowania stron internetowych, grafiki oraz promocji w sieci.

Blog będzie związany z witryną www.eduweb.pl, będę tu dodawał wyjaśnienia i dodatki do kursów, a także informował Was o nowych kursach i tutorialach. Postaram się serwować Wam również najświeższe dania z dziedziny sieciowych nowinek.

Chciałbym Wam w ten sposób podziękować za zaangażowanie i zapał, który widać w Waszych pracach, a także zachęcić do dalszego udoskonalania umiejętności.

Ach, i jeszcze jedno – ten blog nie powstałby bez Was i mam nadzieję, że pomożecie mi również go rozwijać. Dlatego bardzo Was proszę o branie udziału w dyskusjach i komentarzach, a także proponowanie tematów kolejnych artykułów.

Zapraszam również wszystkie osoby, które mają ochotę redagować blog do współpracy – zgłaszajcie się na blog @ eduweb.pl

Do przeczytania,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności