Nowości

Nowy eduweb.pl 10.05!

Witajcie! Mam wyjątkową przyjemność zapowiedzieć jedno z najważniejszych wydarzeń od czasu startu eduweb.pl (już 8 lat temu!), mianowicie premierę zupełnie nowej strony eduweb.pl, która…

Witajcie!

Mam wyjątkową przyjemność zapowiedzieć jedno z najważniejszych wydarzeń od czasu startu eduweb.pl (już 8 lat temu!), mianowicie premierę zupełnie nowej strony eduweb.pl, która będzie miała miejsce dokładnie 10.05.2014 roku! Ostatni czas był dla nas okresem niezwykle wytężonej pracy, której efekty teraz sukcesywnie będziemy oddawać do Waszej dyspozycji. Można powiedzieć, że ostatnie 1.5 roku naszej pracy wkrótce ujrzy światło dzienne!

Dla mnie osobiście to, co działo się w tym czasie to najważniejsze i największe rzeczy w historii eduweb.pl. Własne biuro, którego doczekaliśmy się po wielu latach funkcjonowania eduweb.pl (w 12 metrowym pokoju w moim mieszkaniu) było jednym z wyzwań, ale jego realizacja i ostateczny wygląd, razem z Ośrodkiem Szkoleniowym i Studio to dla mnie niezbity dowód na to, że rzeczywistość może niekiedy przerastać marzenia i to, że ciężka praca może przynieść zaskakujące rezultaty. Cały czas w tych wyzwaniach towarzyszyliście nam Wy, nasi fani i sympatycy i na co dzień pomagaliście nam w realizacji tych zadań. Za to jak zwykle z całej siły Wam dziękuję!

Przygotowałem dla Was krótkie wideo z najnowszymi informacjami, możecie o nich także przeczytać poniżej:

A teraz konkrety i najważniejsze ostatnie wydarzenia:

Oraz nadchodzące rzeczy:

 • Premiery nowych kursów i Warsztatów (o tym niżej)
 • Premiera aplikacji eduweb.pl na iPada prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu
 • Premiera nowego eduweb.pl już 10.05.2014
 • Harmonogram i oferta szkoleń stacjonarnych oddamy do Waszej dyspozycji 10.05

Harmonogram nadchodzących kursów

 • 14.04 – Premiera kursu praktycznego Adobe Illustrator
 • 22.04 – Premiera kursu frameworka Symfony od podstaw
 • 10.05 – Premiera kursu Photoshop i Cinema 4D
 • jeszcze w maju – Kurs HTML5 i JavaScript – Techniki Zaawansowane

Kolejne kursy to między innymi kurs Linux, który mamy na ukończeniu, kurs fotografii samochodowej, kursy ASP.NET, produkcji wideo, kolejne kursy Zend i Symfony i wiele, wiele więcej!

Razem z nową odsłoną serwisu zaplanowaliśmy Roadshow po kilku miastach w Polsce, gdzie razem z partnerami zorganizujemy dla Was ciekawe wykłady, na których poza masą praktycznych porad i narzędzi, pokażemy Wam nowości od eduweb.pl. Będziecie mogli spotkać się z nami, porozmawiać a także przejrzeć nowości na stoisku eduweb.pl. Na razie harmonogram Roadshow przedstawia się następująco:

 • 13.05 – Gdańsk
 • 14.05 – Szczecin
 • 28.05 – Warszawa
 • 4.06 – Wrocław
 • 5.06 – Kraków

Już wkrótce więcej szczegółów tych wydarzeń! Śledźcie uważnie naszego bloga oraz profil na facebook’u, ponieważ w najbliższym czasie będziemy kolejno zdradzali szczegóły opisanych nowości oraz prewki nowego eduweb.pl 😉

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Google Tag Manager!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności