Nowości

Nowy eduweb.pl tuż, tuż!

Kochani, Od niemal 5 lat na eduweb.pl staramy się dostarczać Wam najwyższej jakości wiedzę i szkolenia. Przez ten czas (jeśli Outlook jest w tym…

Kochani,

Od niemal 5 lat na eduweb.pl staramy się dostarczać Wam najwyższej jakości wiedzę i szkolenia. Przez ten czas (jeśli Outlook jest w tym względzie wiarygodny), odpisaliśmy na więcej niż 100 000 wiadomości, w ramach Supportu rozwiązaliśmy ponad 2000 Waszych problemów, odebraliśmy setki telefonów, zyskaliśmy ponad 5000 pozytywnych opinii, społeczność eduweb.pl rośnie w ogromnym tempie i na forum mamy już 10 000 postów, braliśmy udział w dziesiątkach imprez branżowych, prowadziliśmy więcej niż 30 eventów i konferencji, zostaliśmy partnerami i dostawcami najbardziej uznanych firm w branży jak Adobe, Microsoft, Wacom, prowadziliśmy szereg projektów komercyjnych z największymi domami mediowymi i kreatywnymi agencjami, zapomnieliśmy o weekendach.

To zestawienie powstało tylko w jednym celu – mamy komu dziękować, a tym kimś jesteście Wy – użytkownicy, sympatycy, klienci eduweb.pl. Wielu z Was znam osobiście i jestem niezwykle dumny z tego, że mam przyjemność pracować z tak fantastycznymi ludźmi. Pełnymi energii, chęci i ciągle rozwijającymi swoje umiejętności. Na każdym kroku dawaliście nam do zrozumienia, że nasza praca ma sens i za to również chcę podziękować. W życiu każdego znas są momenty zwątpienia i z takich zakrętów niezwykle szybko wyprowadzaliście nas na prostą. Dziękujemy. I zapraszamy po więcej.

Nowy eduweb.pl

To, co działo się przez ostatnie 5 lat tylko motywuje nas do dalszej, jeszcze większej pracy. Teraz liczy się to, co jest dziś i co przez następne miesiące będzie działo się na eduweb.pl. A będzie niezwykle ciekawie, ponieważ zmieniamy i odświeżamy wszystkie nasze serwisy oraz tworzymy dla Was zupełnie nowe usługi. Rozpoczęliśmy zmiany od forum, z którego już teraz możecie korzystać w nowej odsłonie na http://forum.eduweb.pl . Zmiany będą dotyczyły także hostingu, bloga, no i oczywiście samego eduweb.pl. Choć nie jest to łatwe, część nowości zachowam jeszcze w tajemnicy, jednak już niebawem wszystko będzie jasne. Już teraz chciałbym jednak napisać Wam o kilku przełomowych zmianach, które wprowadzamy na eduweb.pl:

  • Mechanizmy ułatwiające korzystanie z kursów online oraz ich wyszukiwanie
  • Nowa formuła darmowych lekcji i tutoriali
  • Nowe usługi szkoleń na żywo – zdalnych i stacjonarnych(!)
  • Szereg nowych Certyfikatów i ciekawych możliwości na ich uzyskanie
  • Specjalizacje i ścieżki zdobywania umiejętności

Wszystkie te nowości będziemy szczegółowo opisywać na łamach bloga oraz na profilu na fb. Bądźcie czujni, bo z okazji nowego eduweb.pl przygotowaliśmy również szereg konkursów i innych atrakcji!

Ponadto, już niedługo informacja na temat naszego najlepszego kursu After Effects, który ukaże się niebawem!

W miarę możliwości, udostępnijcie proszę te informacje jak największej liczbie osób! Pomóżcie nam powiększyć społeczność eduweb.pl 🙂

Na koniec krótka dawka inspiracji, jako zapowiedź zmian na eduweb.pl (Jeśli nie widzisz filmów odśwież stronę i zaakceptuj monit QT):

 

Do usłyszenia już bardzo niedługo!
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności