Nowości

Nowy, wspaniały rok 2011!

Moi Mili! Pierwsze dni nowego roku to zwykle czas planów i postanowień, jak również podsumowań minionych wydarzeń. Chciałbym w tym poście, wymienić kilka najważniejszych…

Moi Mili!

Pierwsze dni nowego roku to zwykle czas planów i postanowień, jak również podsumowań minionych wydarzeń. Chciałbym w tym poście, wymienić kilka najważniejszych rzeczy, które miały miejsce w 2010 roku, jak również zarysować horyzont oraz plany wydawnicze eduweb.pl na rok 2011.

Rewelacyjny 2010!

Ubiegły rok mijał w atmosferze ciężkiej pracy oraz niezwykle ważnych branżowych wydarzeń, w których mieliśmy okazję brać udział. Najważniejsze z nich to ekskluzywna premiera pakietu Adobe Creative Suite 5,  którą, dzięki współpracy z firmą Adobe, mieliśmy szansę współtworzyć. Pracując z Adobe poprowadziliśmy także eksperckie warsztaty szkoleniowe oraz sieciowe webcasty odsłaniając najnowsze funkcje CS5. Ponadto uczestniczyliśmy w wielu ciekawych wydarzeniach, spotkaniach, seminariach, mogliście nas także spotkać na targach Film Video Foto w Łodzi.

Ponadto, a może przede wszystkim, w 2010 roku, oddaliśmy do Waszej dyspozycji rekordową liczbę, bo aż 14 nowych kursów, tj. około 100 godzin materiałów! Wśród nich znalazły się takie perełki, jak Nowoczesne Strony Flash – najbardziej obszerny i kompleksowy kurs Flasha w sieci, kurs PHP czy kurs Flash Catalyst. Nie zabrakło również szkoleń z dziedziny fotografii (Adobe Photoshop Lightroom), czy video oraz 3D (kursy Premiere i After Effects).

Wprowadziliśmy także na eduweb.pl nowe usługi, takie jak Support – wsparcie dla wszystkich, którzy rozwijają swoje umiejętności z kursami, pomoc specjalisty w ramach konsultacji na żywo, czy usługę eduwebHosting. O tym, że pomoc na każdym etapie nauki jest dla Was ważna przekonaliśmy się udzielając ponad 2 000 odpowiedzi na Wasze pytania i pomagając rozwiązać ponad 1 000 problemów oraz prowadząc dziesiątki godzin konsultacji.

W 2010 roku zadbaliśmy także o rozwój fantastycznej społeczności, jaką staje się eduweb.pl. Pod adresem http://forum.eduweb.pl uruchomiliśmy forum, które stało się areną rzeczowych i inspirujących dyskusji, a także miejscem, gdzie mogliśmy wspólnie rozwiązywać problemy. Na forum napisaliście już ponad 5 000 postów(!), co samo w sobie jest komentarzem zasadności jego istnienia. Rozwijaliśmy się także tworząc konta na facebooku i twitterze, które odwiedza coraz więcej osób!

Nawiązaliśmy też wiele owocnych przyjaźni, dzięki którym możemy zaoferować Wam produkty partnerów takich jak Computer Arts czy Fotolia w preferencyjnych cenach, tutoriale eduweb.pl ukazywały się w popularnych magazynach jak CHIP, Computer Arts czy .psd. Współpracujemy także z największymi serwisami dla webmasterów jak webhelp.pl czy webinside.pl.

Jeszcze lepszy 2011!

Plan jest prosty – chcemy dalej rozwijać się po to, aby dostarczać Wam jak najwięcej wiedzy, pomysłów i inspiracji. W 2011 planujemy wydać jeszcze więcej kursów niż w poprzednim roku, a pierwsze premiery skoncentrowane będą wokół bardzo aktualnych tematów – JavaScript, jQuery i Ajax, PHP, Dreamweavera CS5 oraz systemów CMS jak WordPress, Joomla! i Drupal oraz nowego HTML5 i CSS3. Jak widzicie, pierwsza połowa roku to solidna porcja wiedzy dla osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW. W 2011 nie zapomnimy jednak i o tych, którzy zajmują się DTP i przygotujemy kursy Adobe InDesign oraz Illustratora, a także nowe kursy Photoshop. Kolejne odsłony After Effects czy 3D na pewno zadowolą osoby związane z filmem i efektami. Kursy Pozycjonowania i płatnej reklamy Google zapewne zainteresują wszystkich związanych z promocją w sieci. Zapewniam również, że po drodze ukaże się wiele niespodzianek!

W bieżącym roku lekko odświeżymy witrynę eduweb.pl. Będziemy nadal uczestniczyć aktywnie w rozwoju wsparcia dla eduwebowiczów, usprawnimy działanie serwisów gromadzących naszą społeczność a także będziemy brali udział w jeszcze większej liczbie spotkań, konferencji, targów. W ubiegłym roku zabrakło czasu na przygotowanie relacji z tych spotkań, dlatego dołożę wszelkich starań aby w 2011 przedstawić najciekawsze elementy i kulisy branżowych wydarzeń!

Ponadto duże zasoby sił gromadzimy na najbardziej interesującym wydarzeniu tego roku – planujemy rozpocząć publiczną ofertę szkoleń stacjonarnych w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie, a także wdrożyć zupełnie nowy, innowacyjny rodzaj prowadzenia kursów i konsultacji. Większość szczegółów to na razie nasza słodka tajemnica, ale zapewniam, że już niedługo udostępnię więcej informacji na ten temat i kawałek tego tortu dostępny będzie dla Was wszystkich 🙂

Na koniec najważniejsze – pragnę wszystkim osobom, klientom i sympatykom eduweb.pl serdecznie podziękować za rok 2010. Proszę, pamiętajcie o tym, że to tylko dzięki Wam – waszej pasji, chęci nauki i poznawania, stałego doskonalenia swoich umiejętości a także współtworzenia naszej społeczności – eduweb.pl może dalej się rozwijać. Liczę na Was również w nadchodzącym roku, a ze swojej strony zrobię wszystko, aby był on jeszcze lepszy od poprzedniego!

Życzę Wam wspaniałego, obfitego w nowe umiejętności roku 2011!

Pozdrawiam noworocznie,

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

Proces rekrutacji w IT z różnych perspektyw

Podczas ostatnich konsultacji Full-Stack Dev Q&A padło kilka pytań o proces rekrutacyjny. Ze względu na pozytywny feedback oraz zwrócenie uwagi na istotę tego tematu, pomyślałem że zbiorę…

Programowanie i WWW

Proces rekrutacji w IT z różnych perspektyw

Podczas ostatnich konsultacji Full-Stack Dev Q&A padło kilka pytań o proces rekrutacyjny. Ze względu na pozytywny feedback oraz zwrócenie uwagi na istotę tego tematu, pomyślałem że zbiorę…

Grafika i Interfejsy

Rigging w After Effects

Na Eduweb pojawiło się już klika warsztatów szkoleniowych na temat animacji postaci w Adobe After Effects, są dostępne tu: https://eduweb.pl/wideo-i-audio/after-effects/animacja-w-after-effects . W kilku z nich do animacji…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności