Nowości

Nowy, wspaniały rok 2011!

Moi Mili! Pierwsze dni nowego roku to zwykle czas planów i postanowień, jak również podsumowań minionych wydarzeń. Chciałbym w tym poście, wymienić kilka najważniejszych…

Moi Mili!

Pierwsze dni nowego roku to zwykle czas planów i postanowień, jak również podsumowań minionych wydarzeń. Chciałbym w tym poście, wymienić kilka najważniejszych rzeczy, które miały miejsce w 2010 roku, jak również zarysować horyzont oraz plany wydawnicze eduweb.pl na rok 2011.

Rewelacyjny 2010!

Ubiegły rok mijał w atmosferze ciężkiej pracy oraz niezwykle ważnych branżowych wydarzeń, w których mieliśmy okazję brać udział. Najważniejsze z nich to ekskluzywna premiera pakietu Adobe Creative Suite 5,  którą, dzięki współpracy z firmą Adobe, mieliśmy szansę współtworzyć. Pracując z Adobe poprowadziliśmy także eksperckie warsztaty szkoleniowe oraz sieciowe webcasty odsłaniając najnowsze funkcje CS5. Ponadto uczestniczyliśmy w wielu ciekawych wydarzeniach, spotkaniach, seminariach, mogliście nas także spotkać na targach Film Video Foto w Łodzi.

Ponadto, a może przede wszystkim, w 2010 roku, oddaliśmy do Waszej dyspozycji rekordową liczbę, bo aż 14 nowych kursów, tj. około 100 godzin materiałów! Wśród nich znalazły się takie perełki, jak Nowoczesne Strony Flash – najbardziej obszerny i kompleksowy kurs Flasha w sieci, kurs PHP czy kurs Flash Catalyst. Nie zabrakło również szkoleń z dziedziny fotografii (Adobe Photoshop Lightroom), czy video oraz 3D (kursy Premiere i After Effects).

Wprowadziliśmy także na eduweb.pl nowe usługi, takie jak Support – wsparcie dla wszystkich, którzy rozwijają swoje umiejętności z kursami, pomoc specjalisty w ramach konsultacji na żywo, czy usługę eduwebHosting. O tym, że pomoc na każdym etapie nauki jest dla Was ważna przekonaliśmy się udzielając ponad 2 000 odpowiedzi na Wasze pytania i pomagając rozwiązać ponad 1 000 problemów oraz prowadząc dziesiątki godzin konsultacji.

W 2010 roku zadbaliśmy także o rozwój fantastycznej społeczności, jaką staje się eduweb.pl. Pod adresem http://forum.eduweb.pl uruchomiliśmy forum, które stało się areną rzeczowych i inspirujących dyskusji, a także miejscem, gdzie mogliśmy wspólnie rozwiązywać problemy. Na forum napisaliście już ponad 5 000 postów(!), co samo w sobie jest komentarzem zasadności jego istnienia. Rozwijaliśmy się także tworząc konta na facebooku i twitterze, które odwiedza coraz więcej osób!

Nawiązaliśmy też wiele owocnych przyjaźni, dzięki którym możemy zaoferować Wam produkty partnerów takich jak Computer Arts czy Fotolia w preferencyjnych cenach, tutoriale eduweb.pl ukazywały się w popularnych magazynach jak CHIP, Computer Arts czy .psd. Współpracujemy także z największymi serwisami dla webmasterów jak webhelp.pl czy webinside.pl.

Jeszcze lepszy 2011!

Plan jest prosty – chcemy dalej rozwijać się po to, aby dostarczać Wam jak najwięcej wiedzy, pomysłów i inspiracji. W 2011 planujemy wydać jeszcze więcej kursów niż w poprzednim roku, a pierwsze premiery skoncentrowane będą wokół bardzo aktualnych tematów – JavaScript, jQuery i Ajax, PHP, Dreamweavera CS5 oraz systemów CMS jak WordPress, Joomla! i Drupal oraz nowego HTML5 i CSS3. Jak widzicie, pierwsza połowa roku to solidna porcja wiedzy dla osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW. W 2011 nie zapomnimy jednak i o tych, którzy zajmują się DTP i przygotujemy kursy Adobe InDesign oraz Illustratora, a także nowe kursy Photoshop. Kolejne odsłony After Effects czy 3D na pewno zadowolą osoby związane z filmem i efektami. Kursy Pozycjonowania i płatnej reklamy Google zapewne zainteresują wszystkich związanych z promocją w sieci. Zapewniam również, że po drodze ukaże się wiele niespodzianek!

W bieżącym roku lekko odświeżymy witrynę eduweb.pl. Będziemy nadal uczestniczyć aktywnie w rozwoju wsparcia dla eduwebowiczów, usprawnimy działanie serwisów gromadzących naszą społeczność a także będziemy brali udział w jeszcze większej liczbie spotkań, konferencji, targów. W ubiegłym roku zabrakło czasu na przygotowanie relacji z tych spotkań, dlatego dołożę wszelkich starań aby w 2011 przedstawić najciekawsze elementy i kulisy branżowych wydarzeń!

Ponadto duże zasoby sił gromadzimy na najbardziej interesującym wydarzeniu tego roku – planujemy rozpocząć publiczną ofertę szkoleń stacjonarnych w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie, a także wdrożyć zupełnie nowy, innowacyjny rodzaj prowadzenia kursów i konsultacji. Większość szczegółów to na razie nasza słodka tajemnica, ale zapewniam, że już niedługo udostępnię więcej informacji na ten temat i kawałek tego tortu dostępny będzie dla Was wszystkich 🙂

Na koniec najważniejsze – pragnę wszystkim osobom, klientom i sympatykom eduweb.pl serdecznie podziękować za rok 2010. Proszę, pamiętajcie o tym, że to tylko dzięki Wam – waszej pasji, chęci nauki i poznawania, stałego doskonalenia swoich umiejętości a także współtworzenia naszej społeczności – eduweb.pl może dalej się rozwijać. Liczę na Was również w nadchodzącym roku, a ze swojej strony zrobię wszystko, aby był on jeszcze lepszy od poprzedniego!

Życzę Wam wspaniałego, obfitego w nowe umiejętności roku 2011!

Pozdrawiam noworocznie,

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

Nowości w ES2021

W tym roku w ECMAScript pojawiło się kilka zmian, które zasługują na uwagę. Z jednej strony z pewnością usprawnią pracę a z drugiej ich nieznajomość może mieć…

Marketing i Biznes

Newsletter UI & UX #6 – Jak przygotować się do mastermindu?

Aż 80 osób zgłosiło się do mastermindów w ramach Ahoy – niesamowicie nas to cieszy! Nie spodziewaliśmy się aż tylu uczestników. Aga i Paulina miały nie lada…

Fotografia i Photoshop

Fotografia to najlepsze czym możesz się zająć!

Jest mnóstwo zawodów na świecie, ale w mojej ocenie, fotografia zdecydowanie przoduje, jeśli chodzi o satysfakcję z pracy. Skąd takie przemyślenia? Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś marzył…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności