Nowości

Odbierz świąteczny upominek od eduweb.pl!

Witajcie! Zbliżają się Święta, dlatego jak co roku każdy z nas gorączkowo szuka odpowiedniego prezentu dla swoich bliskich. Może w tym roku warto zainwestować w…

bannery2

Witajcie!

Zbliżają się Święta, dlatego jak co roku każdy z nas gorączkowo szuka odpowiedniego prezentu dla swoich bliskich. Może w tym roku warto zainwestować w coś wartościowego, co pozwoli rozszerzyć nasze horyzonty i poszerzyć wiedzę? Zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie pasji to według nas coś najcenniejszego, co można podarować. Bez tego nie robilibyśmy tego co robimy. Dlatego mamy dla Was coś specjalnego!

Podaruj bliskim bezcenną wiedzę

To być może ostatnia szansa na zakup prezentu przed świętami! W naszych szafach zostały już tylko wybrane sztuki Kursów na DVD, dlatego warto skorzystać z okazji i uzupełnić swoją biblioteczkę o ostatnie wydania płytowe. Tego nie można przegapić! Ilość wydań na DVD jest ograniczona. Kursy online czy to z programowania, grafiki, video lub marketingu to doskonały prezent dla wszystkich tych, którzy chcieliby nauczyć się czegoś nowego i być może odkryć swoją pasję.

… i upoluj świąteczny prezent od eduweb.pl!

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzeniem mamy dla Was specjalną promocję – od soboty 17 grudnia do wtorku 20 grudnia do godz. 23:59 do każdego zamówienia Kursów DVD dostaniecie od nas specjalny świąteczny upominek – termiczny kubek, który świetnie sprawdzi się na zimowe poranki z gorącą kawą!

 

Życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt!

Zespół Eduweb.pl

 

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności