Nowości

Rusza edupraca.pl – zebrane oferty pracy IT

Witajcie, Nie tak dawno wprowadziliśmy Certyfikaty eduweb.pl. Celem nowej usługi jest umożliwienie użytkownikom eduweb.pl zdobycia potwierdzenia wysokich umiejętności nabywanych podczas nauki z kursami. Cały…

Witajcie,

Nie tak dawno wprowadziliśmy Certyfikaty eduweb.pl. Celem nowej usługi jest umożliwienie użytkownikom eduweb.pl zdobycia potwierdzenia wysokich umiejętności nabywanych podczas nauki z kursami. Cały czas rozwijamy Certyfikaty i już wkrótce będziemy wprowadzać nowe ścieżki, między innymi graficzne. Równolegle staramy się pozyskać wsparcie dla Ekspertów i Praktyków eduweb.pl od najlepszych pracodawców. Już ponad 60 najlepszych agencji kreatywnych, domów mediowych i innych firm z branży IT zdecydowało się wspierać i honorować Certyfikaty eduweb.pl. Choć ciągle rozwijamy i dopracowujemy usługę, mamy już 20 Ekspertów i Praktyków, którym udało się z powodzeniem zdać pierwsze testy.

Równocześnie nawiązaliśmy współpracę z największymi portalami ofertowymi, takimi jak gazeta.praca.pl, stepstone.pl, pracuj.pl, praca.pl, scigani.pl i innymi, które dla Ekspertów eduweb.pl oferować będą najlepsze, wybrane oferty pracy. W związku z tym przygotowaliśmy dla użytkowników eduweb.pl specjalny serwis w którym publikowane będą oferty. Dostępny jest on pod adresem:

http://www.edupraca.pl 

Już teraz możecie znaleźć w nim najbardziej aktualne oferty pracy IT, zebrane z wszystkich najważniejszych serwisów ofertowych. Dzięki edupraca.pl możecie przeprowadzić wstępną selekcję wszystkich ofert, jakie dostępne są w sieci, a następnie odpowiedzieć na wybrane, które najlepiej odpowiadają Waszym wymaganiom i umiejętnościom. Liczymy, że edupraca.pl będzie pierwszym miejscem, które odwiedzicie w poszukiwaniu zleceń, jak i stałej pracy. Ponieważ w branży duże znaczenie ma szybkość reakcji na ofertę, położyliśmy jak największy nacisk na prezentację najbardziej aktualnych ofert. Nie trzymamy także w serwisie ofert, które są w sieci od dłuższego czasu i straciły na aktualności. Dlatego na edupraca.pl nie znajdziesz dziesiątek tysięcy ofert, jednak przykładowo, z ostatniego dnia mamy aż 346 ofert! Jest to rekordowa ilość, której nie spotkasz na żadnym z największych serwisów.

Ponadto, postawiliśmy na szybkość działania strony i intuicyjność. Witryna jest jednak w fazie testów, dlatego bardzo prosimy Was o feedbak i propozycje. Kolejne etapy rozwoju serwisu to przygotowanie wersji mobilnej na wszystkie platformy, choć stronę w przeglądarce możecie w wygodny sposób przeglądać już prawie na wszystkich urządzeniach. Przygotowujemy jednak dedykowane aplikacje, z których pierwsza – na Windows Phone – ukaże się już w przyszłym tygodniu, następnie wersja Android i iOS. Na edupraca.pl w przyszłości obok ofert pracy pojawią się także oferty edukacji IT, włączając w to kursy wideo, seminaria, szkolenia stacjonarne i inne. Mamy także w planie premiować oferty oznaczane w serwisach partnerskich jako dostępne dla Ekspertów i Praktyktów posiadających Certyfikaty eduweb.pl. Takie osoby będą miały pierwszeństwo w rozpatrywaniu zgłoszeń a także będą otrzymywać oferty szybciej niż inni.

Zamierzamy także wkrótce rozbudować samą bazę Certyfikatów, wprowadzając między innymi Certyfikaty z grafiki oraz programów Photoshop czy Flash.

Czekamy na Wasze opinie i zapraszamy na http://www.edupraca.pl

PS. Kliknijcie też „lubię to” w naszym profilu na facebook’u (http://www.facebook.com/edupracapl)! Już wkrótce konkurs z nagrodami dla osób, które polecą serwis jak największej liczbie znajomych 🙂
Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności