Fotografia i Photoshop

Photoshop on-line

Adobe zintegrowało serwis photoshop.com z narzędziem Photosop Express, które daje możliwość edycji fotografii on-line. Nie ma tu mowy o zaawansowanych narzędziach, znanych z Photoshop’a…

Adobe zintegrowało serwis photoshop.com z narzędziem Photosop Express, które daje możliwość edycji fotografii on-line. Nie ma tu mowy o zaawansowanych narzędziach, znanych z Photoshop’a CS4 czy nawet Photoshop Elements, ale w przeglądarce mamy możliwość między innymi przyciąć czy obrócić zdjęcie, poprawić jego kontrast i kolory czy zastosować podstawowe filtry.

Gdy już mamy gotowe zdjęcie, możemy je opublikować w serwisie photoshop.com. Wystarczy założyć darmowe konto, dzięki któremu do naszej dyspozycji zostanie oddane 2GB przestrzeni dyskowej. Naszą galerię możemy udostępnić oglądającym z całego świata, lub ograniczyć ją tylko do wglądu znajomych czy rodziny. Mamy także możliwość przeglądania setek galerii pozostałych użytkowników, dostęp do materiałów i tutoriali.

Możemy także wykupić (za $49,99 rocznie) płatny dostęp do serwisu powiększający do 20GB przestrzeń dyskową a także oferujący automatyczny backup zdjęć oraz dostęp do darmowych zdjęć i grafik.

Ciekawostką są prace nad wersją photoshop.com na urządzenia mobilne jak telefony komórkowe czy palmtopy. Wersja beta jest już dostępna na Adobe Labs (http://labs.adobe.com/technologies/photoshopmobile/)

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności