Darmowe

Pomóż nam promować Eduweb Live i zgarnij Abonament!

  Witajcie, Jest nam niezwykle miło, że nasza nowa usługa – Eduweb Live – znalazła uznanie wśród najlepszych firm w branży. Pisali już o…

 

Witajcie,

Jest nam niezwykle miło, że nasza nowa usługa – Eduweb Live – znalazła uznanie wśród najlepszych firm w branży. Pisali już o niej Chip, Computer Arts, Adobe, Microsoft, Kreatywny Bazar, PARP, Fotolia i wiele innych wspaniałych firm i wydawnictw. Dziękujemy za wsparcie i zwracamy się również do Was – użytkowników eduweb.pl o pomoc w promocji naszego przedsięwzięcia. Im więcej osób dowie się o Eduweb Live, tym więcej Warsztatów i konsultacji będziemy mogli Wam zaproponować, jak również umożliwi nam to zapraszanie najlepszych artystów z branży aby dzielili się z Wami swoją wiedzą i praktyką. Dlatego mamy serdeczną prośbę o umieszczenie informacji o Eduweb Live na Waszych serwisach. Materiały znajdziecie tutaj:

http://bit.ly/MkbV32.

Wszystkim, którzy umieszczą wpis na swojej stronie WWW, na przykład na blogu, stronie domowej czy portfolio – odwdzięczymy się miesięcznym abonamentem Eduweb Live 🙂  Prosimy o przesyłanie linków na grzegorz /at/ eduweb.pl. Jeśli bierzecie udział w społecznościach, forach związanych z IT, projektowaniem, grupach dyskusyjnych dla projektantów czy webdesignerów – zapraszamy również do przekazywania informacji o nowym eduweb.pl oraz eduweb Live. Takie linki również możecie przesyłać na w/w adres – nie obiecujemy że za każdy przyznamy abonament, ale jeśli ktoś naprawdę się postara otrzyma od nas taki bonus 🙂 Wstępnie promocja trwa do niedzieli, jednak jeśli później będziecie mieli okazję pomóc nam w promocji edulive – przesyłajcie informacje!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności