Nowości

Powstaje biuro i Ośrodek Szkoleniowy eduweb.pl!

Witajcie, Już dwa miesiące temu w Warsztacie na temat rozwoju i przyszłości eduweb.pl, miałem przyjemność zapowiedzieć szereg zmian, wśród których znalazła się także informacja…

Witajcie,

Już dwa miesiące temu w Warsztacie na temat rozwoju i przyszłości eduweb.pl, miałem przyjemność zapowiedzieć szereg zmian, wśród których znalazła się także informacja o nowym biurze eduweb.pl, oraz ośrodku szkoleniowym, który tworzymy w Warszawie. Dla tych z Was, którzy przegapili Warsztat, zamieszczam link:

http://www.eduweb.pl/live/co-nowego-na-eduweb.pl-w-sezonie-2013/2014

Wiem, że jesteście ciekawi jak przebiegają prace i mam dla Was w związku z tym świetne wiadomości 🙂 Przede wszystkim musicie wiedzieć, że dokonujące się zmiany trwają już od kilku miesięcy i obecnie wszystko jest już niemal gotowe! W tym momencie wnosimy już sprzęt do biura, podłączamy, testujemy i… już w przyszłym tygodniu będziemy mogli pokazać Wam to, co udało nam się stworzyć.

Proces tworzenia, projektowania biura oraz urządzania był dla mnie bardzo angażujący przez około 3 miesiące, ale już na tym etapie, gdzie trwają ostatnie prace wykończeniowe muszę Wam się przyznać, że efekt przerósł moje oczekiwania i jestem przekonany, że i Wam spodoba się nowe miejsce naszej pracy. Przede wszystkim jednak biuro i Ośrodek Szkoleniowy to dla nas ogromne zmiany na lepsze i nowe możliwości, które pozwolą nam przygotowywać jeszcze więcej, jeszcze lepszych materiałów dla Was.

Na zaostrzenie apetytu przesyłam Wam pierwsze zdjęcia a jeśli wszystko pójdzie dobrze, Wielka Odsłona naszego nowego biura będzie miała miejsce już na najbliższym spotkaniu Eduweb Live, czyli w środę 11.12! Trzymajcie kciuki 🙂

[gallery ids=”3647,3648,3649,3650,3651,3652,3653,3654,3655,3656,3657″]

Do usłyszenia,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności