Nowości

Premiera Kompendium Google AdWords!

Witajcie! Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej, długo wyczekiwanej premierze nie jednego, a aż dwóch kursów poświęconych Google AdWords! Chcesz zwiększyć zyski i skutecznie…

Witajcie!

Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej, długo wyczekiwanej premierze nie jednego, a aż dwóch kursów poświęconych Google AdWords!

Chcesz zwiększyć zyski i skutecznie promować się w Internecie? Zobacz, jak efektywnie promować się w największej na świecie sieci reklamowej Google AdWords i zacznij tworzyć dochodowe kampanie! Prezentujemy niezwykle obszerne, 15-godzinne kompendium w ramach którego poznasz najważniejsze techniki i sekrety reklamy w Google AdWords. W Kursach zapoznasz się z esencją praktycznej wiedzy eksperta – zwycięzcy globalnego konkursu Google Online Marketing Challenge, który przedstawi Ci od A-Z proces tworzenia i optymalizacji kampanii sklepu internetowego.

art

Kurs Google AdWords – Reklamy w Wyszukiwarce

Poznaj od podstaw sieć reklamową Google AdWords, dzięki której przepowadzisz skuteczne kampanie z pomocą marketingu w Wyszukiwarce. AdWords to jeden z największych systemów reklamowych w sieci, który wykorzystany optymalnie pozwoli generować zyski dla Twojej strony czy biznesu. Jak się okazuje dobranie odpowiednich parametrów i stworzenie skutecznej reklamy nie jest proste dla osób początkujących. Kurs, który masz przed sobą, pokaże Ci jednak co zrobić, aby niewielkim nakładem pracy efektywnie promować swoje produkty oraz na co dzień zdobywać przewagę nad konkurencją.

Co znajdziesz w kursie Reklamy w Wyszukiwarce?

 • Omówienie dynamik użytkowników w Internecie
 • Działanie systemu licytowania stawek oraz konkurowanie jakością
 • Zakładanie i konfigurowanie oraz budowa struktury konta reklamowego
 • Praca koncepcyjna i strategiczna
 • Właściwy dobór i selekcja słów kluczowych
 • Najlepsze praktyki pisania tekstów reklamowych i zwiększania prezencji
 • Praca z interfejsem konta reklamowego
 • Optymalizowanie wyników kampanii

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz pod adresem:

http://eduweb.pl/kursy/marketing/adwords-reklamy-w-wyszukiwarce.html

oraz:

art

Kurs Google AdWords – Reklama w Sieci Reklamowej

Ten kurs kontynuacja i uzupełnienie pierwszego Kursu AdWords – Reklamy w Wyszukiwarce. Tym razem skupimy się na wykorzystaniu dodatkowych możliwości oraz kanałów i przedstawimy Ci możliwości Google Display Network. Pomówimy także o skutecznych, nowoczesnych formach, jak promocja w Gmail oraz na YouTube. Sporą część kursu poświęcimy także na omówienie dobrych praktyk optymalizacji Kampanii.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na:

http://eduweb.pl/kursy/marketing/adwords-reklama-w-sieci-reklamowej.html

Czego dowiesz się w kursie?

 • Omówienie działania remarketingu
 • Wykorzystanie Plannera Kampanii Displayowych
 • Najlepsze praktyki kompozycji reklam banerowych
 • Reklamy produktowe w Zakupach Google
 • Strategie remarketingowe w sieci reklamowej
 • Google Sponsored Promotions (reklama w Gmailu)
 • Tworzenie reklam True View na YouTube
 • Wykorzystanie Edytora AdWords do pracy zespołowej

Dla kogo są te kursy?

Kurs Google AdWords – Reklamy w Wyszukiwarce został przygotowany z myślą o osobach, które zaczynają swoją przygodę z marketingiem Internetowym i chcą prowadzić kampanie reklamowe dla swojego biznesu, lub też chcą zdobyć podstawowe kompetencje umożliwiające im zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Kurs będzie przydatny również dla tych wszystkich osób, które próbowały wcześniej poznać system AdWords na własną rękę i chciałby by uzupełnić swoją wiedzę. Jeśli prowadzisz swoją firmę lub sklep i chcesz sam tworzyć Kampanie, lub świadomie je ousource’ować, jak również jeśli zamierzasz zająć się marketingiem online dla Twoich klientów – ten Kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kurs Google AdWords – Reklama w Sieci Reklamowej został przygotowany z myślą o osobach, które mają już podstawową wiedzę o AdWords, a szczególnie informacje o działaniu systemu zawarte w Reklama w Wyszukiwarce. Jeżeli jesteś osobą, która chcę się nauczyć obsługi AdWords w pełnym wymiarze lub osobiście prowadzisz kampanię dla swojej firmy i chciałbyś wykorzystywać pełną moc AdWords to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Pozostaje mi już tylko gorąco zachęcić do zapoznania się z przygotowanymi materiałami!

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Marketing i Biznes

Angażujące posty na Facebooku dla Twojego biznesu

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Google Tag Manager!

Nowości

Ruszają bezpłatne szkolenia online! Miesiąc E-Biznesu na eduweb.pl

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności