Nowości

Premiera Kompendium Tworzenia Aplikacji na Android!

Witajcie! Wreszcie jest! Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej, bardzo długo wyczekiwanej, premierze kursów poświęconych tworzeniu oraz projektowaniu aplikacji na system Android! W skład…

Witajcie!

Wreszcie jest! Mam zaszczyt poinformować Was o dzisiejszej, bardzo długo wyczekiwanej, premierze kursów poświęconych tworzeniu oraz projektowaniu aplikacji na system Android!

W skład tego obszernego, ponad 15-godzinnego Kompendium, wchodzą:

art

Kurs Material Design – Projektowanie dla Android

Poznaj zasady jednego z najbardziej wpływowych języków projektowania, jakim jest Material Design. Dowiedz się, jak tworzyć zgodne z wytycznymi aplikacje, które skalują się na wiele ekranów i projektuj użyteczne interfejsy użytkownika, zgodne z najnowszymi trendami. Wytyczne Material Design to solidny, dobrze opisany fundament projektowania nie tylko aplikacji mobilnych na platformę Android, ale także ciekawa propozycja na tworzenie GUI stron WWW czy aplikacji natywnych. Jeśli jesteś grafikiem i chcesz podążać za trendami, zajmujesz się UX, lub chcesz rozpocząć przygodę z tworzeniem aplikacji Android – to doskonałe kompendium, które musisz zobaczyć!

Skoncentrujemy się na najważniejszych schematach i wytycznych, takich jak typografia, grid, ikonografia czy kolory. Poznasz zasady doboru kolorów dla projektów Material Design, dowiesz się jakie schematy fontów i układ dokumentu wykorzystać w konkretnych zastosowaniach. W trakcie kursu, pracując nad praktycznym przykładem aplikacji będziemy zaglądać do wytycznych i omawiać ich zastosowanie w projekcie.

Razem z kursem otrzymasz dostęp do setek przydatnych linków i zasobów UI w postaci bibliotek Adobe CC. Są one regularnie aktualizowane i zawierają mnóstwo gotowych komponentów, które wykorzystasz w swoich projektach, takich jak systemowe kontrolki, kolory, gotowe bloki tekstu. Wszystko dopasowane do restrykcyjnych wymogów Material Design, pozwoli Ci oszczędzić mnóstwo czasu i pracy na pozyskiwaniu, lub samodzielnym tworzeniu zasobów.

Dodatkowo, przygotowaliśmy też Akcje dla Photoshop, abyś mógł na przykład z pomocą jednego kliknięcia stworzyć gotowy szablon dla tabletowej aplikacji, z odpowiednio ustawionym gridem, liniami podziałki, jednostkami i innymi ważnymi parametrami. Projektowanie jeszcze nigdy nie było takie proste!

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz pod adresem:

http://eduweb.pl/kursy/android/material-design-projektowanie.html

oraz:

mdart

Kurs Tworzenie Aplikacji Android – Techniki Pracy

Korzystając z tego materiału poznasz od podstaw ekosystem programistyczny platformy Android i zaczniesz programować własne, nowoczesne aplikacje mobilne! Kurs, który masz przed sobą, to obszerne wprowadzenie przygotowane przez eksperta – praktyka, który wykorzystuje tą wiedzę w codziennej pracy. Na przestrzeni ponad 7,5 godziny materiału wideo poznasz najważniejsze koncepcje programowania aplikacji na platformę Android.

W Kursie, na przestrzeni ponad 6 godzin materiału wideo poznasz najważniejsze koncepcje programowania aplikacji na platformę Android. Rozpoczniemy od instalacji środowiska oraz przegląd najważniejszych narzędzi przydatnych w pracy developera platformy Android. Następnie od podstaw zaprogramujemy trzy praktyczne aplikacje, na przykładzie których poznasz najważniejsze kontrolki i schematy pracy w Android Studio, jak również programowania w Java na potrzeby Androida. Praktyczne przykłady przygotowaliśmy tak, aby poza omówieniem ważnych koncepcji platformy takich jak cykl życia aplikacji, przekazać także szereg schematów wdrażania stylów oraz implementacji zasad Material Design do Twoich projektów.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na:

http://eduweb.pl/kursy/android/tworzenie-aplikacji-android.html

Dla kogo są te kursy?

Kurs Material Design został przygotowany dla wszystkich, którzy chcą poznać Material Design jako jeden z najbardziej wpływowych języków projektowania. Skorzystają z niego designerzy, którzy zajmują się tworzeniem interfejsów i chcą poznać zasady Material Design, ale także mniej doświadczeni graficy, UX Designerzy czy programiści, którzy pracują przy tworzeniu aplikacji dla Android oraz w stylistyce Material Design.

Kurs Tworzenia Aplikacji Android jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z tworzeniem mobilnych aplikacji na platformę Android i mają już opanowane podstawy języka Java. Jeśli jeszcze nie potrafisz programować w Java, polecamy nasz kurs Java od Podstaw, dzięki któremu uzupełnisz braki.

Nie przedłużając, pozostaje mi już tylko gorąco zachęcić do zapoznania się z przygotowanym w pocie czoła materiałem – sami też długo czekaliśmy na tą premierę, więc dajcie znać jak się podoba!

Życzę miłego poniedziałku 🙂

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności