Nowości

[PREMIERA] Kurs Angular Techniki Zaawansowane – Interfejs już dostępny!

Witaj, Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Angular Techniki Zaawansowane – Interfejs. Jest to pierwszy z dwóch kursów, w których omówimy najważniejsze, zaawansowane możliwości…

Witaj,

Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Angular Techniki Zaawansowane – Interfejs. Jest to pierwszy z dwóch kursów, w których omówimy najważniejsze, zaawansowane możliwości najnowszych wersji Frameworka Angular. Kurs od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-interfejs.html

Angular oferuje wiele przydatnych, ale być może mało znanych funkcji i narzędzi, które warto poznać, dzięki czemu Twoja praca z kodem będzie jeszcze bardziej produktywna. Mateusz Kulesza, autor kursu omówi budowanie komponentów w sposób jak najbardziej elastyczny i rozszerzalny, po to, by w przyszłości nie dublować kodu. Poznasz proste oraz zaawansowane techniki projekcji treści pomiędzy komponentami, a także jak je wykrywać w szablonach innych komponentów i budować logikę niezależną od widoku.

W dalszej części pokażemy Ci proces budowania własnych dyrektyw, zobaczysz jak stworzyć atrybuty, które wystarczy umieścić w dowolnym fragmencie HTML, by przerobić go na panel, zakładki czy listę rozwijaną. Dowiesz się jak prawidłowo obsłużyć zdarzenia, akcje użytkownika i komunikację pomiędzy dyrektywą a komponentem. Na praktycznym przykładzie zbudujemy również kolejne praktyczne elementy interfejsu użytkownika. To i wiele więcej znajdziesz w zaawansowanym kursie Angular na eduweb.pl

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

 • Wzorce i techniki parametryzacji i dziedziczenia komponentów
 • Kompozycja i projekcja komponentów
 • Budowanie między-platformowych dyrektyw behawioralnych
 • Dyrektywy strukturalne i szablony
 • Dynamiczna struktura interfejsu
 • Wstrzykiwanie komponentów
 • Komunikacja pomiędzy dyrektywami i komponentami
 • Rekurencyjne struktury komponentów

Czy Kurs jest dla Ciebie?

Jeżeli znasz już podstawy pracy w Angular i rozumiesz działanie komponentów i wiązań, z pewnością dasz sobie radę z przyswojeniem wiedzy zawartej w tym kursie. Mimo, że autor prezentuje techniki zaawansowane, to przygotowany został w taki sposób, by każdy, kto już poznał Angulara lub przerobił poprzedni kurs Angular od Podstaw, mógł wykorzystać przedstawione w nim techniki.

Kurs stanowi jedną z części zaawansowanego Kompendium Angular, z których drugą wydamy na początku przyszłego roku i będzie obejmowała między innymi zagadnienia takie jak:

 • Techniki użycia Pipes i async Pipes
 • Tajniki mechanizmów Dependency Injection i Change Detection
 • Techniki zaawansowane pracy z formularzami i httpClient
 • i dużo więcej…

Ponadto, jako kolejny Kurs zaplanowaliśmy także zbiór praktycznych porad i przepisów na gotowe elementy aplikacji z Angular, takie jak rozwiązania dotyczące logowania, schematy w systemie e-commerce i wiele innych. To, jak będą wyglądały zagadnienia w kursie z przepisami z Angulara zależy wyłącznie od Was! Prosimy o zgłaszanie propozycji na praktyczne elementy, które chcielibyście zobaczyć w tym Kursie – możecie dopisywać je tutaj w komentarzach.

Tymczasem, zapraszamy na naszą dzisiejszą premierę – szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-interfejs.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności