Nowości

[PREMIERA] Kurs Angular – Techniki Zaawansowane – Wzorce Projektowe już dostępny!

Witaj, na eduweb.pl swoją premierę ma dziś kolejna część materiału poświęconego frameworkowi Angular. Kurs Angular – Techniki Zaawansowane – Wzorce Projektowe możesz znaleźć na: https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-wzorce-projektowe.html Jeśli chcesz projektować…

Witaj,

na eduweb.pl swoją premierę ma dziś kolejna część materiału poświęconego frameworkowi Angular. Kurs Angular – Techniki Zaawansowane – Wzorce Projektowe możesz znaleźć na:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-wzorce-projektowe.html

Jeśli chcesz projektować od zera nawet najbardziej złożone aplikacje internetowe i wykorzystywać wzorce, jakie oferuje Angular, zależy Ci na jakości swojego kodu i chcesz, aby Twoja praca była jak najbardziej produktywna, ten kurs to coś dla Ciebie. Zdecydowanie powinieneś poznać wszystkie możliwości tego frameworka. Wiedza zawarta w tym kursie pozwoli Ci inaczej spojrzeć na architekturę aplikacji i budowanie złożonych struktur modułów i obiektów. Zawarte w nim wzorce projektowe są uniwersalne i znając je, będziesz mógł swobodnie wykorzystywać je w wielu sytuacjach podczas pracy z kodem. Jeśli już pracujesz z Angularem, potrafisz budować proste aplikacje i znasz pewne podstawy działania z tym narzędziem, ale chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdź ten kurs!

O czym powiemy w kursie?

Angular to świetne narzędzie oferujące mnóstwo rozwiązań, dzięki którym szybko i sprawnie stworzysz nawet bardzo złożone aplikacje. Pokażemy Ci jak budować ich strukturę, a także przekonasz się, jak ważny dla jakości utrzymania Twojego kodu, jest wzorzec odwracania zależnościmechanizm wstrzykiwania. Zobaczysz jak zarządzać zależnościami i w jaki sposób ułatwić ten proces. Zwrócimy również uwagę na techniki zarządzania modułami i usługami.

Mateusz Kulesza pokaże Ci jak poprawnie, krok po kroku budować formularze, poznasz różne możliwości ich tworzenia, a także metody dynamicznej modyfikacji oraz manipulacji stanem i danymi formularza. Dowiesz się, jakie są zalety modelu automatycznego, a jakie modelu własnoręcznie utworzonego. Jeśli chodzi o walidację danych, zobaczysz nie tylko jak prawidłowo wykorzystywać wbudowane walidatory, ale także jak tworzyć własne. Poznasz także sposoby na zautomatyzowanie tego procesu i wyświetlania błędów w prostym, uniwersalnym komponencie walidacji.

Znaczną część kursu poświęcimy na przekazanie Ci sposobów efektywnego pobierania danych do zaprezentowania w interfejsie aplikacji. Pokażemy również jak krok po kroku zbudować kod do komunikacji z API typu REST, zaczynając od pobierania obiektów i list po zapisywanie zmian na serwerze. Przyjrzymy się również kwestii logowania i autoryzacji użytkownika w Angular z Json-Web-Token.

Podczas kursu dowiesz się jak stworzyć dynamiczny, wielopoziomowy interfejs użytkownika, a także dynamiczną nawigację i wyskakujące okienka z Routerem. Na koniec zobaczysz także jak połączyć mechanizmy autoryzacji i routingu, by nie tylko ograniczyć dostęp niepowołanym osobom do wybranych części aplikacji, ale także, by załadować i uruchomić moduły zależnie od uprawnień aktywnego użytkownika.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

● Mechanizmy wstrzykiwania zależności w różnych sytuacjach
● Formularze omówione na wielu praktycznych przykładach
● Walidacja i manipulacja strukturą formularzy. Przydatne Triki
● Ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat RxJS
● Komunikacja z serwerem REST
● Logowanie i Autentykacja
● Dynamiczny wielopoziomowy routing z kontrolą dostępu
● i wiele więcej …

Czy Kurs jest dla mnie?

Kurs jest świetnym wprowadzeniem zarówno do koncepcji Angular 2, jak i praktycznego zastosowania tego narzędzia w projektach. Polecany jest wszystkim, którzy chcą usprawnić, przyspieszyć i usystematyzować sposób, w jaki budują aplikacje internetowe – a w szczególności aplikacje typu single page. W kursie używane są sporadycznie najnowsze technologie front-end, takie jak WebPack, EcmaScript 2015, TypeScript oraz Rx.JS. Nie musisz jednak znać żadnej z tych technologii. Kurs wykorzystuje je w minimalny sposób, tak, by pokazać ich możliwości we współpracy z Angular 2 i zachęcić do ich dalszego poznawania.

Autorem kursu jest Mateusz Kulesza, Senior Developer, konsultant i szkoleniowiec, a także autor wielu kursów ze specjalizacji Front-End na eduweb.pl, m.in. ostatniego Kursu Angular – Techniki Zaawansowane Interfejs.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-wzorce-projektowe.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

Proces rekrutacji w IT z różnych perspektyw

Podczas ostatnich konsultacji Full-Stack Dev Q&A padło kilka pytań o proces rekrutacyjny. Ze względu na pozytywny feedback oraz zwrócenie uwagi na istotę tego tematu, pomyślałem że zbiorę…

Programowanie i WWW

Proces rekrutacji w IT z różnych perspektyw

Podczas ostatnich konsultacji Full-Stack Dev Q&A padło kilka pytań o proces rekrutacyjny. Ze względu na pozytywny feedback oraz zwrócenie uwagi na istotę tego tematu, pomyślałem że zbiorę…

Grafika i Interfejsy

Rigging w After Effects

Na Eduweb pojawiło się już klika warsztatów szkoleniowych na temat animacji postaci w Adobe After Effects, są dostępne tu: https://eduweb.pl/wideo-i-audio/after-effects/animacja-w-after-effects . W kilku z nich do animacji…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności