Nowości

[PREMIERA] Kurs Angular – Techniki Zaawansowane – Wzorce Projektowe już dostępny!

Witaj, na eduweb.pl swoją premierę ma dziś kolejna część materiału poświęconego frameworkowi Angular. Kurs Angular – Techniki Zaawansowane – Wzorce Projektowe możesz znaleźć na: https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-wzorce-projektowe.html Jeśli chcesz projektować…

Witaj,

na eduweb.pl swoją premierę ma dziś kolejna część materiału poświęconego frameworkowi Angular. Kurs Angular – Techniki Zaawansowane – Wzorce Projektowe możesz znaleźć na:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-wzorce-projektowe.html

Jeśli chcesz projektować od zera nawet najbardziej złożone aplikacje internetowe i wykorzystywać wzorce, jakie oferuje Angular, zależy Ci na jakości swojego kodu i chcesz, aby Twoja praca była jak najbardziej produktywna, ten kurs to coś dla Ciebie. Zdecydowanie powinieneś poznać wszystkie możliwości tego frameworka. Wiedza zawarta w tym kursie pozwoli Ci inaczej spojrzeć na architekturę aplikacji i budowanie złożonych struktur modułów i obiektów. Zawarte w nim wzorce projektowe są uniwersalne i znając je, będziesz mógł swobodnie wykorzystywać je w wielu sytuacjach podczas pracy z kodem. Jeśli już pracujesz z Angularem, potrafisz budować proste aplikacje i znasz pewne podstawy działania z tym narzędziem, ale chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdź ten kurs!

O czym powiemy w kursie?

Angular to świetne narzędzie oferujące mnóstwo rozwiązań, dzięki którym szybko i sprawnie stworzysz nawet bardzo złożone aplikacje. Pokażemy Ci jak budować ich strukturę, a także przekonasz się, jak ważny dla jakości utrzymania Twojego kodu, jest wzorzec odwracania zależnościmechanizm wstrzykiwania. Zobaczysz jak zarządzać zależnościami i w jaki sposób ułatwić ten proces. Zwrócimy również uwagę na techniki zarządzania modułami i usługami.

Mateusz Kulesza pokaże Ci jak poprawnie, krok po kroku budować formularze, poznasz różne możliwości ich tworzenia, a także metody dynamicznej modyfikacji oraz manipulacji stanem i danymi formularza. Dowiesz się, jakie są zalety modelu automatycznego, a jakie modelu własnoręcznie utworzonego. Jeśli chodzi o walidację danych, zobaczysz nie tylko jak prawidłowo wykorzystywać wbudowane walidatory, ale także jak tworzyć własne. Poznasz także sposoby na zautomatyzowanie tego procesu i wyświetlania błędów w prostym, uniwersalnym komponencie walidacji.

Znaczną część kursu poświęcimy na przekazanie Ci sposobów efektywnego pobierania danych do zaprezentowania w interfejsie aplikacji. Pokażemy również jak krok po kroku zbudować kod do komunikacji z API typu REST, zaczynając od pobierania obiektów i list po zapisywanie zmian na serwerze. Przyjrzymy się również kwestii logowania i autoryzacji użytkownika w Angular z Json-Web-Token.

Podczas kursu dowiesz się jak stworzyć dynamiczny, wielopoziomowy interfejs użytkownika, a także dynamiczną nawigację i wyskakujące okienka z Routerem. Na koniec zobaczysz także jak połączyć mechanizmy autoryzacji i routingu, by nie tylko ograniczyć dostęp niepowołanym osobom do wybranych części aplikacji, ale także, by załadować i uruchomić moduły zależnie od uprawnień aktywnego użytkownika.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

● Mechanizmy wstrzykiwania zależności w różnych sytuacjach
● Formularze omówione na wielu praktycznych przykładach
● Walidacja i manipulacja strukturą formularzy. Przydatne Triki
● Ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat RxJS
● Komunikacja z serwerem REST
● Logowanie i Autentykacja
● Dynamiczny wielopoziomowy routing z kontrolą dostępu
● i wiele więcej …

Czy Kurs jest dla mnie?

Kurs jest świetnym wprowadzeniem zarówno do koncepcji Angular 2, jak i praktycznego zastosowania tego narzędzia w projektach. Polecany jest wszystkim, którzy chcą usprawnić, przyspieszyć i usystematyzować sposób, w jaki budują aplikacje internetowe – a w szczególności aplikacje typu single page. W kursie używane są sporadycznie najnowsze technologie front-end, takie jak WebPack, EcmaScript 2015, TypeScript oraz Rx.JS. Nie musisz jednak znać żadnej z tych technologii. Kurs wykorzystuje je w minimalny sposób, tak, by pokazać ich możliwości we współpracy z Angular 2 i zachęcić do ich dalszego poznawania.

Autorem kursu jest Mateusz Kulesza, Senior Developer, konsultant i szkoleniowiec, a także autor wielu kursów ze specjalizacji Front-End na eduweb.pl, m.in. ostatniego Kursu Angular – Techniki Zaawansowane Interfejs.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/javascript/angular-techniki-zaawansowane-wzorce-projektowe.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Programowanie i WWW

5 rzeczy które programista musi wiedzieć o marketingu

Jako programiści niemal cały czas mamy bezpośredni lub pośredni kontakt z działem marketingu. Często prośby o nowe funkcje, integracje czy pozornie nieistotne poprawki, są źródłem frustracji i…

Programowanie i WWW

Jak mądrze wybrać stack technologiczny do projektu?

Programowanie i WWW

Proste rozwiązania

Proste rozwiązania stają się oczywiste w chwili gdy je zobaczymy. Dlaczego zwykle są poza naszym zasięgiem i co możemy z tym zrobić? Jak zobaczyć to, czego nie…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności