Nowości

[PREMIERA] Kurs Kariera w UX – Branża User Experience od Środka już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Kariera w UX – Branża User Experience od Środka., który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/kariera-w-ux-branza-user-experience.html Obszar user experience to obecnie jedna z…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Kariera w UX – Branża User Experience od Środka., który od dziś jest dostępny na:
https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/kariera-w-ux-branza-user-experience.html

Obszar user experience to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się specjalizacji, a zapotrzebowanie na dobrych UX Designerów z roku na rok rośnie. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w  branży, poznać tajniki tej pracy “od kuchni”, nie tylko w obrębie różnych organizacji, ale też różnych współpracujących ze sobą specjalizacji, ten kurs będzie świetnym przewodnikiem.

Podczas kursu Michał Mazur opowie Ci, na czym polega praca UX Designera, czym się różni w zależności od agencji, a także, z jakich etapów składa się kompleksowy proces projektowania produktów cyfrowych. Dowiesz się, z jakich narzędzi korzystają najlepsi, czego wymagają rekruterzy i co poleca autor, z własnego doświadczenia. Chodzi zarówno o aplikacji do projektowania interfejsów, jak i te od analityki czy badań user experience.

W kusie poznasz praktyczne podejście do pracy UX Designera. Dowiesz się jakie umiejętności twarde będą Ci potrzebne, aby podjąć tę pracę, a także, dlaczego empatia, aktywne słuchanie oraz umiejętności mediacyjne są tak ważne w tej branży. Jeśli dopiero zaczynasz podzielimy się z Tobą radami na temat tego, jak skonstruować CV, portfolio oraz jak znaleźć pierwsze projekty, pod którymi podpiszesz się jako pełnoprawny UX Designer. Tak naprawdę nie ma znaczenia co robiłeś do tej pory, nie bój się zmienić swojej kariery zawodowej. Jeśli pasjonuje Cię temat UX, teraz jest najlepszy moment, żeby zacząć!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:
• Praca UX Designera “od kuchni”
• Jak wygląda proces projektowania
• Różnice między pracą w agencji i w zespole wewnętrznym
• Jakie są specjalizacje w obrębie UX
• Jakie umiejętności są pożądane na rynku
• Z jakich narzędzi korzystają UX Designerzy
• Jak uczyć się UX i znaleźć pierwszy projekt
• Jak aplikować do pierwszej pracy jako UX Designer

Czy Kurs jest dla mnie?

Największą wartość ten kurs będzie stanowił dla tych, którzy chcą rozpocząć pracę jako UX designer i chcą się dowiedzieć, o co w ogóle chodzi w tej specjalizacji, jakie umiejętności mogą być wymagane przez pracodawców oraz jak wykonać pierwsze kroki w tym kierunku. Jeśli zarządzasz zespołem, w którym pracują UX Designerzy, lub zajmujesz się rekrutacją ludzi w tej specjalizacji, ten kurs pomoże Ci zrozumieć co jest standardem w branży, jaka jest natura pracy na tym stanowisku oraz zdecydować czy potrzebujesz UX Designera, User Researchera czy może UI Designera.

Opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/kariera-w-ux-branza-user-experience.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności