Nowości

[PREMIERA] Kurs Lightroom CC – Techniki Pracy już na eduweb.pl

Witaj, Kurs Lightroom CC – Techniki Pracy od dziś jest dostępny na eduweb.pl! Znajdziesz go na: https://eduweb.pl/kursy/lightroom/lightroom-cc-techniki-pracy.html Nowa odsłona popularnego narzędzia Adobe dla fotografów – Lightroom CC…

Witaj,

Kurs Lightroom CC – Techniki Pracy od dziś jest dostępny na eduweb.pl! Znajdziesz go na:
https://eduweb.pl/kursy/lightroom/lightroom-cc-techniki-pracy.html

Nowa odsłona popularnego narzędzia Adobe dla fotografów – Lightroom CC będzie nie lada ułatwieniem zarówno dla tych z Was,  którzy dopiero zaczynają przygodę z tworzeniem i obróbką zdjęć, jak i dla profesjonalistów. To również nowoczesne podejście do postprodukcji fotografii. Wykonane fotografie od teraz będą automatycznie synchronizowane na wszystkie Twoje urządzenia. Dzięki czemu zdjęcia uchwycone telefonem będziesz mógł natychmiast edytować w Photoshopie na Twoim komputerze.

[video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”http://blog.eduweb.pl/wp-content/uploads/2018/08/00.mp4″][/video]

Nowy Lightroom jest dużo prostszy niż jego poprzednia wersja, dzięki czemu możesz w krótszym czasie uzyskać podobne, a czasem dużo lepsze efekty. Jakub Kaźmierczyk w kursie dokładnie omówi jak skutecznie zarządzać zdjęciami przesyłanymi do chmury, a także jak zabezpieczyć fotografie przed niepożądanym usunięciem. Pokaże Ci również jak efektywnie pracować ze zdjęciami i wykorzystać typowe techniki do tego, aby wyglądały jak najlepiej.

Znajdziesz tu również mnóstwo porad i przykładów związanych z podstawowymi pojęciami, które przydadzą Ci się w trakcie pracy z tą aplikacją. Dowiesz się w praktyce, czym jest Histogram, Balans Bieli i wiele więcej. Poznasz również funkcję Adobe Sensei, czyli inteligentną technologię, która analizując miliony zdjęć w chmurze, uczy się tego, co znajduje się na fotografiach i automatycznie je kataloguje. Sprytne prawda?

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Wszystkie zdjęcia w jednym miejscu
  • Automatyczna Inteligencja w LightroomCC
  • Jeszcze wydajniejsza praca
  • Bezpieczny backup Twoich fotografii
  • Kompletny, praktyczny workflow
  • Esencja wiedzy dla początkujących
  • Wskazówki dla profesjonalistów

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest nastawiony na omówienie wszystkich funkcji nowej aplikacji Lightroom CC oraz pokazanie praktycznej pracy ze zdjęciami. Skorzystają z niego osoby początkujące, które zaczynają przygodę z fotografią bądź hobbystycznie obrabiają zdjęcia i chcą skutecznie je katalogować. Jednak kurs będzie też przydatny dla profesjonalistów, którzy na co dzień mają do czynienia z dziesiątkami zdjęć i chcą w szybki i wydajny sposób pracować, z użyciem najnowszego oprogramowania.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/lightroom/lightroom-cc-techniki-pracy.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności