Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kursu React od Podstaw, który od dziś jest dostępny na: React od Podstaw React.js, któremu poświęcony został ten kurs,…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kursu React od Podstaw, który od dziś jest dostępny na:

React od Podstaw

React.js, któremu poświęcony został ten kurs, to biblioteka języka programowania JavaScript, która umożliwia tworzenie nowoczesnych, dynamicznych i wydajnych aplikacji webowych.

Kurs React od Podstaw

W kursie React od Podstaw na przykładzie rozwijania wraz z prowadzącym funkcjonalnej aplikacji  nauczysz się podstaw działania i pracy z React, co da Ci świetne podłoże pod dalsze projekty oparte na JavaScript. Zdobyte umiejętności i fundamenty wykorzystasz w późniejszej pracy i we wkroczeniu w świat setek pluginów i paczek dostępnych w ekosystemie React.js.  Kurs został podzielony na pięć przejrzystych rozdziałów, podczas których rozwijając wspomnianą aplikację nauczysz się podstaw React – zaczynając od tego, czym jest JSX oraz komponenty funkcyjne.

W następnych rozdziałach przejdziemy przez takie zagadnienia, jak to, jak Następnie poznasz sposób konstruowania komponentów klasowych, posiadających własny stan, dzięki któremu stworzysz między innymi dynamiczny, inteligentny formularz, a także wiele innych interaktywnych elementów. Pozwoli Ci to zrozumieć różnicę między komponentami funkcyjnymi a klasowymi.

W następnej kolejności, gdy poczujesz się dość pewnie budując komponenty, dodasz tzw. routing w rozdziale czwartym, który pozwoli Ci na stworzenie wielu podstron, które urozmaicą aplikację – dowiesz się dzięki temu jak integrować dodatkowe narzędzie w naszym projekcie oraz jak budować bardziej skomplikowaną strukturę aplikacji.

Na sam koniec zostawione zostało tzw. state managment, czyli zarządzanie informacjami współdzielonymi przez wiele komponentów i podstron. działają propsy i kiedy należy je wykorzystywać, a także zobaczysz, jak w React można pracować z danymi, przetwarzać je a następnie stosując kilka strategii stylowania komponentów – wyświetlić całość w atrakcyjny sposób.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie

  • Dogłębne wyjaśnienie zasad rządzących Reactem
  • Stworzenie aplikacji wykorzystującej potencjał Reacta
  • Wykorzystanie React Router i jego komponentów w praktyce
  • Przygotowanie do pracy w nowych projektach i z legacy code
  • Stworzenie struktury aplikacji w oparciu o najlepsze praktyki
  • Rozwiązania pochodzące z prawdziwej pracy nad wieloma projektami

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowany został z myślą o początkujących programistach, odkrywających dopiero ekosystem JavaScriptu – dlatego wiele zagadnień nawet lekko wykraczających poza tematykę Reacta jest omówionych tak, aby nikt nie czuł się zagubiony. Zanim jednak przystąpisz do tego kursu, upewnij się że masz dobrze opanowane podstawy HTMLa, CSSa i JavaScriptu, a zwłaszcza składni od ES6 w górę.

Szczegółowe opisy Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

React od Podstaw

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Nowości

Już wkrótce – kurs React w Praktyce!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu React.js od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności